Zencefil İle Korunun

Zencefil İle Korunun

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Zencefilin Faydaları Nelerdir? Zencefilin Faydaları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Zencefil İle Korunun yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Vatandaşlara kış aylarında hastalıklardan korunmaları için zencefili öneren Dr. Ömer Coşkun, “Hem mikrop öldürücü özelliği, hem de bağışıklık sistemini güçlendirerek sizi hastalıklara karşı korur” dedi.

Kış ayına girilmesi ile birlikte hastalıklarında artacağına dikkat çeken Dr. Coşkun, “Kış dönemine girdik hastalıklar kapımızı çalabilir. Grip, soğuk algınlığı, baş ağrısı buna benzer hastalıklar bizi bekliyor olabilir. Ben hastalıklara karşı kalkan olarak zencefil diyorum. Zencefil hakikaten çok stratejik ve çok yönlü şifalı bitkidir. Hem mikrop öldürücü özelliği var, hem de bağışıklık sistemini güçlendirerek sizi hastalıklara karşı korur. Üst solunum yollarını rahatlatarak daha rahat nefes almanızı sağlar” diye konuştu. Dr. Ömer Coşkun, zencefili çay olarak yada balla karıştırıp bir çay kaşığı ölçüsünde toz halinde tüketilebileceğini kaydederek, “Sadece zencefil sizi kış ayları hastalıklarından koruyabilir. Zencefil hem bağışıklık sisteminizi güçlendirir hem de vücudunuzda ki mikrop, bakteri, kötü huylu hücreleri yok edebilir” ifadelerini kullandı.

GUNEYDOGU_DENGE_20141103_6

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Tüp Bebek Tedavisinde Kaliteli Embriyo Nasıl Seçilir?

Tüp bebek tedavisinde kaliteli embriyo nasıl seçilir? Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Tansu KÜÇÜK, Tüp bebek tedavisinde kaliteli embriyo...

Kapat