Her Zaman Güzel Koktuğunuzdan Emin Olun

Her Zaman Güzel Koktuğunuzdan Emin Olun

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Her Zaman Güzel Kokmak İçin Öneriler Nelerdir? Her Zaman Güzel Kokmak İçin Öneriler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Her Zaman Güzel Koktuğunuzdan Emin Olun​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Kendinizi taze hissetmek ve güzel kokmak için bu önerilerimizi deneyin.

Bazen hayatın aceleci akışı nedeniyle gün boyunca kendimize dikkat edemeyebilir ve en güzel şekilde kokamayabiliriz. Parfümümüzün kokusu kaçar, deodorantımızın etkisi azalır ve biz kendimizi taze hissetmediğimiz için utanırız.

İşte size böyle can sıkıcı durumlarda kalmamanız için birkaç öneri:

Kokulu bir duş jeli kullanın
Duş jelinizi kokulu tercih etmek, gün boyu cildinizde hoş bir aromatik kokunun olmasını sağlar. Özellikle de parfümünüzle aynı kokuda bir ürün kullanırsanız, parfümünüz daha kalıcı olacaktır.

Hemen deodorant sıkın
Duştan çıktığınız anda deodorantınızı sürün. Böylelikle vücudunuz terlemeye başlamadan önce önleminizi almış olursunuz.

Bebekler için olan ıslan mendiller en iyi arkadaşınızdırlar
Bebek mendilleri gerçekten de müthiş kokarlar. Çantanızda bir paket bebek mendili mutlaka olsun ve terlemeye başladığınızı hissettiğiniz an bu mendilleri kullanın. Hem temizlenin, hem de mis gibi kokun.

Yanınızda bir set barındırın
Yanınızda bir ”güzel koku’’ seti bulundurmak iyi bir fikirdir. Bir makyaj çantasının içine bir şişe parfüm, deodorant ve sakız koyun. Hatta bir de diş fırçası ile macunu ekleyin. Nefesinizin de güzel kokması, vücudunuzun güzel kokması kadar önemlidir. Ayrıca bu çantada bebek mendillerinizi de saklayabilirsiniz.

Çiçek yaprakları
Eğer parfümden hoşlanmayanlardansanız, çiçek yapraklarını deneyin! Evinizdeki çiçeklerin yapraklarını kopartın, biraz ufalayın ve sütyeninizin içine yerleştirin. kulağa garip gelse de gerçekten işe yarayan bir yöntemdir.

Losyonu gece sürün
Güzel kokan losyonunuzu uyumadan hemen önce sürün. Kremi, cildiniz siz uyurken emer ve sabaha mis gibi kokarak uyanırsınız.

Saç yağları
Eğer saç tipiniz buna uygunsa saç yağları kullanın. Böylece hem güzel kokarsınız, hem de saçlarınız beslenir ve parlar.


Güzel kokmak biz kadınlar için oldukça önemlidir. Kötü kokarak, insanların sizin hakkınızda kötü düşünmelerini ve sizden uzaklaşmalarını istemezsiniz değil mi?

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler

Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler Nelerdir? Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saç...

Kapat