Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Kadın Estetiği Hakkında Bilgiler / Yüz Germe / Yüzünüzü Gerdirmek Hayatınızı Değiştiriyor
Yüzünüzü Gerdirmek Hayatınızı Değiştiriyor

Yüzünüzü Gerdirmek Hayatınızı Değiştiriyor

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yüz Germe Ve Gençleştirme Ameliyatları Nasıl Yapılıyor Ve Bu Operasyonların Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir? Yüz Germe Ve Gençleştirme Ameliyatları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Yüzünüzü Gerdirmek Hayatınızı Değiştiriyor yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniğinden Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Fatih Uygur yüz germe ve gençleştirme ameliyatları ile hastanın yüzü ile birlikte ruhunuzu da gençleştiğini belirterek, ” bu ameliyatlardan sonra hastalarımızın sosyal yaşamından giyim yaşamına kadar herzeyi değişiyor. Hastalar hayata daha pozitif bakıyorlar ve yaşamdan daha fazla zevk alıyorlar” dedi.

İnsanlar genç görünmek istiyorlar
Doç. Dr. Uygur, yüz germe ve gençleştirme ameliyatlarının yapılmasının ana noktasının günümüzde yaşam süresinin artması ve insanların iş hayatında daha uzun süre ve aktif yer almaları bu yüzden de daha genç görünmek istemeleri olduğunu söyledi.

Yaşlanan yüzde sadece sarkma olmaz
Yaşlanan yüzde sadece sarkma olmadığını aynı zamanda hacim kaybının da oluştuğunu söyleyen Doç. Dr. Uygur, “Modem yüz germe ve gençleştirme operasyonlarında yüzün hacimsel yapılanmasını tamamlamayı ve oluşan sarkıkların eski halini almasını sağlıyorum Bunu yaparken hedefimiz insanların asıl görünümünü bozmamak, mimik yapılarına zarar vermemek ve olabildiğince kişileri doğal bir şekilde eskiye döndürmektir” dedi.

Yüz germe ve gençleştirme ameliyatlarının daha çok kış aylarında yapıldığını belirten Doç. Dr. fatih Uygur “kış. aylarında iyileşme daha hızlı sağlanıyor ve yüzde oluşan şişlik, ödem gibi durumlar daha çabuk geçiyor” dedi. Erken yaşlarda dolgu, cilt gençleştirme, kök hücre tedavisi, iplerle asma gibi çeşitli yöntemlerin yapıldığını belirten Doç. Dr. Uygur, “yaş ilerledikçe hacim kaybı ve sarkmalar arttığı için daha kapsamlı operasyonlar yapılmaktadır. Fakat bit ameliyatlarda başarı kişinin estetik ameliyat yaptırdığının dışarıdan bakıldığında anlaşılmamalında gizlidir. Yani ameliyattan soma doğal bir görüntün elde edilmeli” dedi.

Yazının devamı aşağıda yer almaktadır.

HABERTURK_EGELI_20150318_8

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Spor Yapan Gebelerin Bebekleri Daha ZEKİ!

Gebelikte Yapılan Egzersizin Faydaları Nelerdir? Gebelikte Yapılan Egzersizin Faydaları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Spor Yapan Gebelerin Bebekleri Daha ZEKİ yazısını sadece bilgi...

Kapat