Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Cilt Bakımı / Yaşlanma Karşıtı Bakım Yaparken Unuttuğumuz Bölgeler
Yaşlanma Karşıtı Bakım Yaparken Unuttuğumuz Bölgeler​

Yaşlanma Karşıtı Bakım Yaparken Unuttuğumuz Bölgeler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yaşlanma Karşıtı Bakım Yaparken Unuttuğumuz Bölgeler​ Nerelerdir? Yaşlanma Karşıtı Bakım Yaparken Unuttuğumuz Bölgeler​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Yaşlanma Karşıtı Bakım Yaparken Unuttuğumuz Bölgeler​​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Hepimiz uzun ve sağlıklı bir ömür sürmek isteriz ve bunu yaparken güzel görünmek…


Dudaklar
Dudaklarımızda, tıpkı diğer bölgelerimiz gibi, zamanla yaşlanırlar. Hemen endişelenmeyin, bu normal olduğu kadar da önlenebilir bir durumdur. Dudaklarınızın nemini arttırmak ve çizgilerin oluşumlarını önlemek için anti-aging özellikli dudak kremleri kullanabilir ve dudaklarınızın yaşlanmalarının önüne geçebilirsiniz.

Eller
El kremlerinizi de yaşlanma karşıtı seçmekte fayda var. Seçeceğiniz el kreminin kokusuz ve en az 30 koruma faktörlü olmasını tercih edin. Böylece elleriniz yaşlanmayacaklar.

Gözler
Pek çoğumuz göz kremi kullanmayı atlamasak da genellikle bu kremleri göz kapaklarımıza sürmeyi atlarız. Göz kapaklarımız makyajın ağırlığıyla yaşlanırlar ve onlara gereken bakımı yapmazsanız ileride sarkık göz kapaklarına sahip olursunuz. Bunu önlemek için yaşlanma karşıtı bir serumu ya da yaşlanma karşıtı kreminizi göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Dekolte bölgesi
Tıpkı diğer bölgeleriniz gibi dekolte bölgeniz de zamanla gevşer ve sarkar. Bunu engellemek için yaşlanma karşıtı herhangi bir el veya boyun kremini bu bölgenize düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

Çene bölgesi
Genetik yapınıza göre çenenizin yıllar içinde ne kadar sarkacağı değişkenlik gösterir. Neyse ki yaşlanma karşıtı kremler bu bölgeler için de mevcutturlar. İster serum ister krem şeklinde bir ürünü günlük olarak bu bölgenize uygulayabilir ve sarkmaların önüne geçebilirsiniz.


Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz ile de yaşlanmayı geciktirebilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Mutlaka Denemeniz Gereken Ev Yapımı Yüz Maskeleri

Mutlaka Denemeniz Gereken Ev Yapımı Yüz Maskeleri Nelerdir? Mutlaka Denemeniz Gereken Ev Yapımı Yüz Maskeleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Şiş Gözlerden Kurtulmanın...

Kapat