Vajinismusta Tek Seanslık Tedavi

Vajinismusta Tek Seanslık Tedavi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Vajinismusta Tek Seanslık Tedavi Nasıldır? Vajinismusta Tek Seanslık Tedavi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Vajinismusta Tek Seanslık Tedavi ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Vajinismusta, çiftler bu sorunu çözmeye tam olarak hazırsa, erken bir başvuru varsa ve derinlerde yatan ciddi bir patoloji sorun yoksa “cinsel bilgilendirme ve danışma” ile kolaylıkla çözülebilir.

Ama tek seanslık bir tedavide sorunu çözmek adına kadınlara kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçlar, lokal uyuşturucu kremler verme, sıcak suda oturtma, vajinaya buhar tutma kadının var olan korkularını daha da arttırır.

Çünkü kadının “Çok ağrıyacak, canım yanacak, çok kanayacak, zar patlayacak, zar yırtılacak…” korkularına, “Evet, ağrıyacak ama biz ağrımaması için gerekli ilaçları size verdik.” türünden telkin edici yaklaşımlar çok doğru değildir. Bu, hastayı üzmek ve korkutmaktan başka bir şeye yaramaz.

Kaynak : vajinismusankara.com

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Vajinismusun Kesin Tedavisi Nedir?

Vajinismusun Kesin Tedavisi Nedir? Vajinismusun Kesin Tedavisi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Vajinismusun Kesin Tedavisi Nedir ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık...

Kapat