Vajinismus Araştırma Sonuçları

Vajinismus Araştırma Sonuçları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Vajinismus Araştırma Sonuçlarına Göre Bu Problemi Kaç Kadın Yaşamaktadır? Vajinismus Araştırma Sonuçları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Vajinismus Araştırma Sonuçları ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Ülkemizde her 10 kadından 1’i vajinismus problemi yaşamaktadır. Yine ülkemizde cinsel sorunlarla doktora başvuran kadınların en büyük grubunu vajinismus hastalarıoluşturmaktadır. Vajinismus problemi yaşayan çiftler problemi hiç kimseye anlatamazlar bu yüzden uzman yardımı almakta çoğunlukla çok geç kalırlar.

Özellikle kırsal kesimde bağlanma tedavisi için hocalara, muskacılara götürülürler. Vajinismus problemi yaşayan çiftler bu problemin neden kendi başına geldiğini kendilerine durmadan sorurlar. Oysaki siz nasıl problemi kimse ile paylaşmıyorsanız, etrafınızdaki hiç kimsede -en yakın arkadaşınız bile- bu problemle boğuşuyordur ve size anlatmıyordur.

Kaynak : vajinismusankara.com

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Vajinismusa Neden Olan Fiziksel Hastalıklar Nelerdir?

Vajinismusa Neden Olan Fiziksel Hastalıklar Nelerdir? Vajinismusa Neden Olan Fiziksel Hastalıklar hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Vajinismusa Neden Olan Fiziksel Hastalıklar Nelerdir ​yazısını...

Kapat