Uzun Yaşamanın Sırları

Uzun Yaşamanın Sırları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Uzun Yaşamanın Sırları Nelerdir? Uzun Yaşamanın Sırları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Uzun Yaşamanın Sırları ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Uzun yaşamın sırrı sağlıklı beslenmek!

Akşam yemeğinde balık yiyin
Haftada 2-3 defa balık yiyin. En azından haftada 1 gün omega 3 açısından zengin, yağlı bir balık (mesela somon) tüketin. Yağlı balıkların iltihaplanmaların neden olduğu hastalıklara yakalanma riskini azalttığını aklınızdan çıkartmayın.

Life odaklanın
Günde en az 25 gram lif alın. Meyve, sebze ve tam tahıllı gıdalardan lif ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yüksek lif içeren beslenme şekli, ömrünüzü uzatacaktır.

Sebzeleri es geçmeyin
Günde 5 adet meyve ve sebze tüketin, hatta mümkünse daha da fazla. Böylece kalp hastalıklarından, felç ve kanserden korunursunuz.

Yoğurt yiyin
Düşük yağlı yoğurt tüketin. Yoğurt, probiyotik doludur ve probiyotikler, immün sistemini güçlendirici etkiye sahiptirler.

Kuruyemiş tüketin
Ceviz ve antep fıstığı tüketmek kalp hastalıklarına karşı sizi korur. Günde 1 avuç yemeye özen gösterin.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt Lekelerinin Tedavi Ve Bakımı

Cilt Lekelerinin Tedavi Ve Bakımı Nasıl Yapılır? Cilt Lekelerinin Tedavi Ve Bakımı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Cilt Lekelerinin Tedavi Ve Bakımı ​yazısını sadece...

Kapat