Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Uçağa Binerken Yanınıza Almanız Gereken Güzellik Ürünleri
Uçağa Binerken Yanınıza Almanız Gereken Güzellik Ürünleri​

Uçağa Binerken Yanınıza Almanız Gereken Güzellik Ürünleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Uçağa Binerken Yanınıza Almanız Gereken Güzellik Ürünleri​ Nelerdir? Uçağa Binerken Yanınıza Almanız Gereken Güzellik Ürünleri​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Uçağa Binerken Yanınıza Almanız Gereken Güzellik Ürünleri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Uçarken güzellik ürününe ihtiyacınız olmadığını düşünebilir ve yanınızda taşımak istemeyebilirsiniz. Ama bize sorarsanız, yanınızda mutlaka belli başlı birkaç güzellik ürününü bulundurmalısınız!

Bazı kadınlar için uçmak kabus gibidir, bazılar içinse tam tersi. Unutmayın ki uçmak cildiniz için büyük bir stres kaynağıdır ve uçağa binerken, cildinizin ihtiyacı olan oksijeni alması için makyajınızı silmeniz gerekir. Siz uçağa binince makyajını tamamen çıkaran kadın grubundan değilseniz, en azından aşağıdaki ürünleri yanınızda bulundurmanız, durumu bir nebze daha kurtaracaktır. Biraz hazırlıkla uçaktan ünlüler kadar şık ve bakımlı inmeniz mümkün!

İşte bir sonraki uçuşunuzda yanınıza almanız gerekenler:

Nemlendirici sprey
Uçaklar cildinizin kurumasına sebep olur. Bu nedenle yanınızda nemlendirici bir sprey bulundurmanız sizin için faydalı olacaktır. İyi bir ürün kullanırsanız uçaktan 8 saat uyumuş ve şimdi makyaj yapmış kadar güzel görünerek inmeniz mümkün. Nemlendirici sprey yerine, nemlendirici kremleri de tercih edebilirsiniz.

Göz kremi
İnsanlar uçaklarda normale göre daha az sıvı tüketirler (mesela tuvalete girmemek için) ve bunu oksijenin azlığıyla birleştirdiğinizde, cilt için son derece zararlı bir uçuş geçirmişsiniz demektir. Cildinizin kuruluktan zarar görmesini engellemek için koltuğunuza yerleştikten sonra gözaltlarınıza göz kremi sürmeniz iyi bir kurtarıcı olacaktır.

Kaş kalemi
Yüzünüzde makyaj varken uçmanın ne kadar zararlı olduğunu hepimiz biliyoruz ama çoğu insan en azından kaşları düzgün görünmeden kapıdan çıkmak istemez. Bu nedenle yanınızda bir kaş kalemi bulundurmak pratik bir çözüm olacaktır.

Hafifçe renk veren bir nemlendirici
‘’Makyaj ile uçmanın ne kadar zararlı olduğunu biliyorum ama kimse benden sıfır makyaj ile uçmamı da beklemesin’’ eğer bu size tanıdık gelen bir cümle ise, size yüzünüze baz sürmek yerine renkli bir nemlendirici kullanmanızı öneririz. Böylelikle hem yüzünüze renk katabilir, hem de cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Islak mendil
Kişisel hijyen için uçağa binerken mutlaka yanınızda ıslak mendil bulundurun. İsterseniz sıvı el temizleyicileri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca ıslak mendil ile yüzünüzde önceden kalan makyajınızı çıkartabilirsiniz ve makyajınızı tazeleyebilirsiniz.

Krem allık
Kimse uçaktan bir zombi gibi inmek istemez. Bu nedenle uçak inmeden önce yanaklarınıza az miktarda krem allık sürebilir, böylece sağlıklı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Krem allıklar toz olanlara göre daha az yer kaplarlar ve toz allıklar gibi kırılıp pudralarını yere saçmazlar, ayrıca yanınıza bir de fırça almanıza da gerek kalmaz. 

Saç parlatıcısı
Hiçbir şey bir kadına yumuşak, parlak saçlara sahip olmak kadar güzel hissettiremez. Unutmayın, saç parlatıcınızın uçak boyunu yanınıza almanızda fayda var!


Bu süper güzellik ürünleri yanınızda olduğu zaman kötü görünmeniz imkansız! Size şimdiden iyi uçuşlar dileriz!

Son Aranan Kelimeler

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Mutfağınızda Bulunan Malzemelerle Bakım Önerileri

Mutfağınızda Bulunan Malzemelerle Bakım Önerileri Nelerdir? Mutfağınızda Bulunan Malzemelerle Bakım Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Mutfağınızda Bulunan Malzemelerle Bakım Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat