Anasayfa / Diyet / Diyet Nasıl Yapılır? / Diyet Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler! / Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler Nelerdir?
Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler Nelerdir ?

Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler Nelerdir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler Nelerdir? Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Tatilde Kilo Almanıza Engel Olacak Yöntemler

Önerilerimiz sayesinde hem tatilden zevk alacak hem de dönüşte hayal kırıklığıyla karşılaşmayacaksınız.

Restoranlar hakkında araştırma yapın

Eğer tatile gitmeden önce, gideceğiniz yerin sağlıklı yemekler yapan restoranlarını bilirseniz ilk gördüğünüz yere giderek açlığınızı yatıştırmak durumunda kalmaz ve yanlış beslenmezsiniz.

Aktif olun, etrafı keşfe çıkın
Bütün gün havuz ya da deniz kıyısında pineklemeyin. Çevrenizi keşfe çıkın ve bu sırada yürüyüş yapın (saatte 490 kalori yakın), tepeye tırmanın (saatte 563 kalori yakın). Otelin yoga, voleybol gibi aktivitelerinden yararlanın.

Merdivenleri kullanın
Her zaman merdivenleri tercih edin ve bu alışkanlığınızı tatilde de devam ettirin.

Sabah erkenden spor yapın
Sabah spor yapmayı tercih edenlerin bu düzene daha sadık kaldığı araştırmalarca kanıtlanmıştır. Siz de sabahları ilk iş olarak egzersiz yapın ve bunu düzenli şekilde sürdürün.

Otelin fitness odasından yararlanın
Hemen hemen her otelin küçük de olsa bir spor salonu vardır. Siz de bu olanaktan faydalanın ve formunuzu her yerde koruyun.

Kendinize yeni müzikler bulun
Tatildeyken spor yapmak için kendinizi motive etmeniz daha zordur. Bunu kolaylaştırmak için kendinize yeni müzikler bulun. Bu, spor yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Spor ayakkabılarınızı giyin
Yolculuk yaparken spor ayakkabılarınızı giymeyi tercih edin. Böylece gittiğiniz yerde spor yapmamak için bahaneniz kalmaz.

Otel görevlisine etraftaki yürüyüş ya da koşu parkurlarını sorun
Otel görevlileri size seve seve yardımcı olacaklardır ve siz de bir taşla iki kuş vurarak hem çevreyi keşfetmiş hem de spor yapmış olacaksınız.

İyi tatiller!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Hayallerinizdeki Vücuda Sahip Olmak İçin Neler Yapılmalı?

Hayallerinizdeki Vücuda Sahip Olmak İçin Neler Yapılmalı? Hayallerinizdeki Vücuda Sahip Olmak​​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Hayallerinizdeki Vücuda Sahip Olmak yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat