Anasayfa / Sağlık Videoları / Hastalıklar Ve Tedavi Yöntemleri Videoları / Psikolojik Hastalıklar Hakkında Videolar / Sürekli Öfkelenen Kişiler Bu Durumu Önlemek İçin Ne Yapmalı?

Sürekli Öfkelenen Kişiler Bu Durumu Önlemek İçin Ne Yapmalı?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sürekli öfkelenen kişiler bu durumu önlemek için ne yapmalı? Psikoterapist Uzm. Dr. Timur Harzadın, Sürekli öfkelenen kişiler bu durumu önlemek için ne yapmalı sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Sürekli Öfkelenen Kişiler Bu Durumu Önlemek İçin Ne Yapmalı videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Sürekli öfkelenen kişilerin, öncelikle bu öfkenin kaynağını anlamaya çalışmaları gerekir. Öfke içsel sebeplerle veya dış dünyayla ilgili olabilir. Kişinin duygularını iyi tanıması ve bu duyguları mümkün olduğunca kelimeye dökebilmesi büyük önem taşır. Gündelik hayata dair ufak tefek değişiklikler yapılması da zihni rahatlatarak öfke sorununun daha kolay çözülmesine yardımcı olur.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Öfkeyi Kontrol Etmenin Yolları Nelerdir?

Öfkeyi kontrol etmenin yolları nelerdir? Psikoterapist Uzm. Dr. Timur Harzadın, Öfkeyi kontrol etmenin yolları nelerdir sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Öfkeyi...

Kapat