Suna Dumankaya’dan Cilt Arındırıcı Maske

Suna Dumankaya’dan Cilt Arındırıcı Maske

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cilt arındırıcı maske nasıl hazırlanır? Suna Dumankaya’dan Cilt Arındırıcı Maske hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Suna Dumankaya’dan Cilt Arındırıcı Maske yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Suna Dumankaya tarafından tarifi verilen cilt arındırıcı maske tarifi ile cildinizi canlandırabilirsiniz. Kış mevsiminde cilt bakımına daha çok dikkat edilmesi gerektiğini belirten Suna Dumankaya, cilt arındırıcı maske tarifini uygulayanların ciltleri daha parlak, daha canlı ve daha sağlıklı olacağını söylemektedir.

Özellikle kış mevsiminde ciltte biriken ölü deri, kir, soğuk havadan kaynaklanan cilt aşınmaları gibi cildin sağlıksız ve cansız olmasını sağlayan etkenlerin oluşturduğu kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için Suna Dumankaya cilt arındırıcı maske tarifini kullanabilirsiniz. Cildi derinlemesine temizleyerek ciltte oluşan tahribatı gidermeyi sağlayan cilt arındırıcı maske tarifini hazırlamak ve uygulamak oldukça kolay bir işlemdir. Tamamen doğal olan cilt arındırıcı maske ile cildiniz canlanacak ve daha sağlıklı görünmesi sağlanacaktır.

Suna Dumankaya Cilt Arındırıcı Maske Tarifi

Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı mısır unu
  • 1 yemek kaşığı Kil
  • 1 yemek kaşığı el kremi
  • Su

Maskenin Hazırlanması ve Uygulanması: 1 yemek kaşığı kil, 1 yemek kaşığı el kremi, 1 yemek kaşığı mısır ununu bir kabın içine koyarak karıştırın. Üzerine krem kıvamı alıncaya kadar su ekleyin. Elde ettiğiniz doğal cilt arındırıcı maskeyi cildinize masaj yapar gibi uygulayın. Cilt üzerinde bu maskeyi 5-10 dakika kadar beklettikten sonra elinize bir miktar mısır unu alıp peeling şeklinde maskenin üzerine sürerek cildinizden çıkarın. Cilt üzerinde hiç maske kalıntısı kalmadığında ılık su ile durulayın.

Suna Dumankaya cilt arındırıcı maske tarifi hem yüze hem de ellere haftada 2 kez rahatlıkla uygulanabilir. Cildinizin porselen gibi pürüzsüz bir hale gelmesini istiyorsanız Suna Dumankaya cilt arındırıcı maske tarifini düzenli olarak uygulayın.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Uyku Bozuklukları Nasıl Teşhis Edilir?

Uyku bozuklukları nasıl teşhis edilir? Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bülent TUTLUOĞLU, Uyku bozukluklarının teşhisini sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Uyku Bozuklukları Nasıl...

Kapat