Sukra Dhatu

Sukra Dhatu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sukra Dhatu Nedir? Sukra Dhatu hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sukra Dhatu yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Sukra dhatu doğurganlık ve sağlıklı cinsel istek için üreme dokularını sağlar. Fazlalığı nelere yol açar? Az olursa ne olur?

Sukra Dhatu
Kendinden önce gelenlerle birlikte majja, yedinci dhatu (sukra) için besin sağlar. Bu dhatu her iki cinsiyet için üreme dokularını sağlar: erkeklerde sperm, dişilerde yumurtalık. Temel unsuru jaladır (su). Sağlıklı olduğunda, karşı cins için güçlü bir cinsel istek, doğurganlık ve karizma yaratır. Fiziksel ve ruhsal hedefler için uygun enerji ve mutluluk verir.

Sukra fazlalığı nelere yol açar?
Sukra fazla olduğunda, özellikle erkeklerde, doğal olmayan, takıntılı durumlara karşı cinsel istek uyandırır. Kadınlar daha uzun, daha ağır adet dönemi yaşayabilirler ve hamilelik olmasa bile kendiliğinden süt üretilir ve kilo alınır.

Sukra dhatu az olursa ne olur?
Zayıf sukra dhatu erkeklerde iktidarsızlık, az boşalmak ve testislerde rahatsızlıklara sebep olur. Kadınlarda ise düzensiz adetler ve kronik yorgunluklar gözlemlenir. Her iki cinsiyet de depresyon belirtileri ve azalan canlılık, kansızlık ve cinsel isteksizlik gösterebilirler.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Eşsiz Enerji Prabhava

Eşsiz Enerji Prabhava Nedir? Eşsiz Enerji Prabhava hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Eşsiz Enerji Prabhava yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız...

Kapat