Anasayfa / Sağlıklı Beslenme / Sağlığa Yararlılar / Sonbaharın İlacı: MANDALİNA
Sonbaharın İlacı: MANDALİNA

Sonbaharın İlacı: MANDALİNA

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Mandalinanın Faydaları Nelerdir? Mandalinanın Faydaları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sonbaharın İlacı: MANDALİNA yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Birçok hastalığa deva olan ve bol miktarda C vitamini içeren mandalina, tezgahlardaki yerini aldı. Kemiklerin korunmasını sağlayan D vitamini ve damarlara esneklik kazandıran K vitamini içeriğiyle mandalinanın suyu, her yaş grubundaki insanlara önerilir. Eğer astım ve bronşit hastalıklarıyla başınız dertteyse her sabah içilen bir bardak mandalina suyu, bu rahatsızlıkların tedavi edilmesinde etkili rol oynar. Eğer iştahsızlık çekiyorsanız mandalina size çare olacaktır. Ayrıca, deri-tırnak sorunları ve mantar enfeksiyonu gibi rahatsızlıklara da iyi gelmektedir. Bayram sebebiyle ziyaretinize gelenlere mandalina ikram ederek onlara bir iyilik yapın.

AKSAM_20141005_17

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Çin Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir (Kız mı, Erkek mi) ?

Doğacak Çocuğunuz Kız mı, Erkek mi olacak? 2014 Yılı Çin Takvimine Göre Cinsiyet hesaplamasını aşağıdaki bulunan tabloya göre yapabilirsiniz. Doğacak...

Kapat