Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Sıkı Ve Göz Alıcı Göğüslere Sahip Olun
Sıkı Ve Göz Alıcı Göğüslere Sahip Olun

Sıkı Ve Göz Alıcı Göğüslere Sahip Olun

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Sıkı Ve Göz Alıcı Göğüslere Sahip Olmak İçin Neler Yapılabilir? Sıkı Ve Göz Alıcı Göğüslere Sahip Olmak hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sıkı Ve Göz Alıcı Göğüslere Sahip Olun​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Sıkı ve göz alıcı göğüslere sahip olmak için size bu yazımızda önereceğimiz doğal ve ev yapımı güzellik bakımlarını deneyebilirsiniz.

Harika bir göğüs dekoltesiyle hava atmak istiyorsanız göğüs bölgenize özen göstermelisiniz. Hoş bir göğüs bölgesi ve sıkı göğüsler için işte size doğal ve ev yapımı güzellik bakımları.

Göğüslerin doğası
Göğüsler bir kadının vücudundaki en hassas yerlerdir ve meme bezleri, damarlar ve sinir uçlarından meydana gelirler. Deri ve yan kaslar sayesinde yukarıya doğru kalkık dururlar. Yer çekimi, hamilelik, yinelenen perhizler ve hormonal değişimler yüzünden zamanla bazen orantısız bir biçimde şişerler, sarkarlar ve küçülürler.

Bazen göğüs derisi fazlasıyla gerilerek çatlar. Göğüslerin yaygın kılıfı göğüslerimiz yaşlandıkça gerilim ve gerilmeyle başa çıkmak zorundadır.

Göğüslerinizin güzel görünmesini sürdürmek için ne yapabilirsiniz?
Göğüslerinize tam olarak oturan sütyenler seçin ve göğüslerinizi desteklemek için her gün sütyen takmaya özen gösterin.

Duş almanız bittikten sonra göğüslerinize soğuk su tutun. Ancak deri dokunuza zarar vermemek için suyun aşırı soğuk ve güçlü olmamasına özen gösterin. Dıştan içe doğru dairesel hareketlerle, her iki göğsünüze de soğuk su tutun. Soğuk su damarlarınızın daralmasına neden olacak, kan akışınızı hızlandıracak, hücresel yenilenmeyi sağlayarak göğüs derinizin sıkılaşmasına neden olacaktır.

En iyi doğal çareler nelerdir?
Deriyi sıkılaştırmak için: 
30gr. kekik, 30gr. yabani kekik ve 30gr. biberiyeyi demleyin. Karışım soğuduktan sonra karışımı göğüslerinize uygulayın. 10-15 dakika karışımı göğüslerinde tuttuktan sonra soğuk suyla durulayın.

Göğüsleri nemlendirip yumuşatmak için: Göğüslerinize her zaman dışarıdan içeriye olmak üzere masaj yapın. Masaj için avokado yağı, argan yağı ya da cocoba yağı kullanabilir veya hepsini eşit miktarlarda olmak üzere karıştırabilirsiniz.

Avokado cildi tazeler ve korur. Vitamin açısından oldukça zengindir ve hassas ciltler için uygundur. Argan yağı ise andioksidan ve A, B, C, D, E vitaminleri açısından çok zengindir ve cildin yaşlanmasını önler. Diğer yandan cocoba yağı cildi derinlemesine nemlendirir, yeniden yapılandırır ve besler.

Göğüsler için egzersiz
Aşağıdaki egzersizleri her gün tekrarlamanız kaslarınızın sıkılaşmasını sağlar ve göğüslerinizin sarkmasını önler.

  • Avuçlarınızı açık bir biçimde göğsünüzün üzerinde birleştirin (dua eder gibi) ve birbirine doğru itin. Ve bunu 20 kere tekrarlayın.
  • Ellerinizi yine avuçlarınız birbirine bakacak şekilde kafanızın üzerine dik biçimde kaldırın. Sonra pozisyonu bozmadan kollarınızı göğüs hizasına doğru yavaşça indirin. Bunu 10 kere tekrarlayın.
  • Kollarınızı gevşek bir biçimde kalça seviyesinde tutarak dik durun. Sonra kollarınızı yavaşça öne doğru havaya kaldırın. Göğsünüzün altında gerilim hissettiğiniz anda 5 saniye aynı pozisyonda kalıp, sonra kollarınızı yeniden aşağıya sarkıtıp gevşeyin. Egzersizi 20 kere tekrarlayın.


Bu bakım önerilerini ve egzersizleri düzenli olarak uyguladığınız takdirde, çok daha sıkı ve hoş göğüslere sahip olabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
En Kötü Güzellik Önerileri

En Kötü Güzellik Önerileri Nelerdir? En Kötü Güzellik Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. En Kötü Güzellik Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat