Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri

Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri Nelerdir? Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Spora gitmek için vaktiniz yoksa ve egzersizinizi evde yapmayı tercih ediyorsanız bu aletlerden mutlaka evinizde bulundurun.

Küçük ağırlıklar
Evde 1-2,5 kglı 2 set ağırlık (dambıl) bulundurmanız yeterli olacaktır. Daha ağır olanlara yönelmeyin. Bu ağırlık, her kadın için ideal orandır. Bundan daha fazla ağırlık kaldırmak, sıkılaşmanıza değil irileşmenize neden olur.

 küçük ağırlıklar

DVD
Tek başınıza çalışırken size yol gösterecek, size ilham verecek spor DVD’leri bulundurmak ve bunlarla spor yapmak gerçekten de işe yarar.

 DVD

Girya
Şu sıralar çok popüler olan giryalar (kettlebell) bütün vücudu çalıştırmak için idealdir. Eğer giryaları ilk defa kullanacaksanız, 2,5 kg.’lıkları size fazlasıyla yetecektir.

 girya

Fitness aplikasyonları
Bu aplikasyonlara her an her yerde ulaşabilirsiniz. Üstelik paralı ya da bedava her türlü ihtiyacınızı karşılayacak aplikasyon mevcut.

 Fitness aplikasyonları

Yoga mat
Yoga yapmayacak olsanız bile bir yoga matı edinmenizi öneririz. Her türlü fitness çalışması için işinize yarayacak bu matı her yerde (süpermarketlerde bile!) bulabilirsiniz.

 Yoga mat

Koşu ayakkabısı
Evde spor yapmanın en iyi yanlarından biri bir ayakkabının her spor için yeterli olmasıdır. Yoga ve pilatesayakkabı gerektirmez ama diğer egzersizlerinizde ihtiyacınız olan desteği spor ayakkabılarınız sağlayacaktır.

Koşu ayakkabısı

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Hafta Sonu İçin Spor Önerileri

Hafta Sonu İçin Spor Önerileri Nelerdir? Hafta Sonu İçin Spor Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Hafta Sonu İçin Spor Önerileri yazısını sadece...

Kapat