Anasayfa / Diyet / Diyet Nasıl Yapılır? / Diyet Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler! / Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Nasıl Tüketilir?
Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Nasıl Tüketilir ?

Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Nasıl Tüketilir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Nasıl Tüketilir? Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Tüketmenin Yolları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Tüketmenin Yolları yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Sağlıklı Bir Şekilde Alkol Tüketmenin Yolları

Kalp dostu içki içme şekilleri nelerdir? Bunun için yazımızı okumaya devam edin!

İçki içmekten hoşlanıyor olabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat ediyor olabilirsiniz. Bu ikisini bir arada yürütmek ise imkansız değil! Kalbinizi koruyarak alkolin tadını çıkarmanız için size birkaç öneri;

Sorumlu bir şekilde için
Kokteyllerin antioksidan açısından zengin olması, ipin ucunu kaçıracabileceğiniz anlamına gelmesin. Kendi sağlığınız için mutlaka sorumluluk sahibi bir şekilde içkinizi tüketin.

Ölçülü olmak her zaman kalbinizin sağlığını korumanın anahtarıdır
Şaraba bayılıyoruz ve şarabın sağlığa yararlı bir içki olması da çok hoşumuza gidiyor ama yine de ölçülü olmak önemli. Akşam yemeğinize eşlik eden bir şarabınızın olmasını istemeniz çok güzel ve bunu yapmanızı da size tavsiye ederiz ama bir şişe şarabın kalbiniz için sağlıklı olduğunu düşünerek de kendinizi kandırmamalısınız.

Bir içki için
Bir kadeh içkinizi için, bu içki gerçekten tadından zevk alacağınız bir içki olsun.

Meyve ve bitki bazlı kokteylleri tercih edin
Taze sıkılmış meyvelerden ve bitkilerden yapılan kokteyller sağlıklı yaşamınızın bir parçası olabilirler.

Antioksidan açısından zengin yudumlar
Antioksidan açısından zengin likörler ve karışımlar son derece popülerler. Mesela, %100 nardan yapılan nar suları yüksek miktarda antioksidan içermekteler. İçkinize bu meyve suyunu da ekleyebilirsiniz. Şampanya ile güzel bir Mimoza kokteyli yapabilir ve antioksidanlı meyve likörlerini deneyebilirsiniz.

Seçiminiz ister şarap, ister kokteylden yana olsun, kalp dostu içki içmenin sırrının dozunda alkol tüketmek olduğunu asla unutmayın.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Kilo Almak Ya Da Zayıflamak İşte Bütün Mesele Bu!

Kilo Almak Ya Da Zayıflamak İşte Bütün Mesele Bu​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kilo Almak Ya Da Zayıflamak İşte Bütün Mesele...

Kapat