Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler
Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler

Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler Nelerdir? Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saç Ve Güzellik Acil Durumları İçin Çabuk Çözümler​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Kendinize bakım yapmak için vakit bulamadınız mı? Üzülmeyin, sizin için pratik çözümlerimiz var!

Hayat hızlıca akıp geçiyor ve bizler her zaman kendimize bakım yapmak için fırsat bulamayabiliyoruz.

Çok az vaktiniz var ve hemen kendinize çeki düzen mi vermeniz gerekiyor? Önerilerimize kulak verin!

Deodorantım kalmamış!
Dün süpermarkette bir şey almayı unuttuğunuzu biliyordunuz! Ama dert etmeyin ve hemen mutfağa koşun! Koltuk altlarınıza süreceğiniz az miktardaki limon ter kokusuna neden olan bakterileri yok edecektir.

Kırıklarım görünüyor!
Eğer bir türlü kuaföre gidemediyseniz ve saçlarınızdaki kırıklar artık çok kötü görünmeye başladılarsa, saç uçlarınıza biraz zeytinyağı sürün. Bir çay kaşığı kadar zeytinyağını avuç içlerinizle ovalayın ve ellerinizi saçlarınızın arasından geçirin. Zeytinyağı hem saçlarınıza hemen parlaklık kazandıracak, hem de kırık uçların görünümünü büyük ölçüde azaltacaktır.

Saçlarım yağlı!
Saç spreyini saç köklerinize uygulayıp, yağı kurutabilirsiniz. Çünkü spreyin içindeki alkol saç derinizdeki yağı kurutacaktır. Önce spreylerin sonra ise saçlarınızı tarayın.

Gözlerim çok uykusuz görünüyor!
Gözleriniz kocaman şişmiş ve siz böyle sokağa çıkamazsınız! 2 adet kullanılmış yeşil çay poşetini alın ve buzdolabına koyun. Soğumuş çay poşetlerini göz kapaklarınıza yerleştirin ve 10 dakika boyunca rahatlayın. Gözlerinize gerçekten de çok iyi gelecek.

İstediğim saç rengi bu değildi!
Saçınızı evde boyadınız ve rengi kutu ile alakasız oldu. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Saçlarınızı daha fazla kurcalamayın çünkü ne kadar kötü olursa, düzeltmesi o kadar zor olur. Bunun yerine hemen bir profesyonele danışın. Fakat kuaföre gitme işini önünüzdeki 48 ile 72 saat arasında yapın. Eğer daha geç kalırsanız, renk saçlarınıza oturacak ve düzeltmesi daha zor olacaktır.

Çok maskara sürdüm!
Maskarayı abarttınız ve gözleriniz örümceklere mi benzedi? Üstelik maskarayı çıkartamazsınız çünkü makyajınız mahvolur! Bunun yerine çok dikkatli bir şekilde bir kürdan ile kirpiklerinizi birbirlerinde ayırabilirsiniz.

Dişlerim sapsarı!
Dişlerinize şöyle bir baktınız ve ne kadar çok kahve içtiğinizi mi fark ettiniz. Dişçiye gitmeden dişlerinizi beyazlatmanız mümkün. İçinde mavi tonunu barındıran herhangi bir ruj dişlerinizin daha beyaz görünmelerini sağlayacaktır.


Sizin de bildiğiniz pratik çözümler varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri

Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri Nelerdir? Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat