Anasayfa / Alternatif Tıp / Bitkisel Tedaviler / Şifalı Bitki Kürleri / Ahmet Maranki Kürleri / Ahmet Maranki’den Saç Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?
Saç Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

Ahmet Maranki’den Saç Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Saç Uzatma Kürü Nedir, Nasıl Hazırlanmalıdır? Ahmet Maranki’nin Saç Uzatma Kürü hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saç Uzatma Kürü yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Ahmet Maranki saç uzatmaya bitkisel çözüm önerilerinden yola çıkarak geç uzayan saçlarınızın uzama hızını arttırabilirsiniz. Saç uzatmada oldukça etkili şifalı bitkiler sayesinde kısa sürede upuzun saçlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Ahmet Maranki saç uzatma bitkisel kür tarifi saçlarınızın beslenmesine ve canlanmasına da olanak sağlıyor. 

Ahmet Maranki saç uzaması için bitkisel kür tarifi şöyledir:

10 gr entele otunu 2 bardak sirke ve 2 bardak suyun içinde su yarıya ininceye kadar kaynatınız ve su soğuduktan sonra saç diplerinize banyonuzu yapmadan 1,5 veya 2 saat önce masaj yaparak uygulayınız. Prof. Dr. Ahmet Maranki bu formül sayesinde saçlarınızın çabuk uzadığını rahatlıkla fark edeceğinizi söylüyor.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Maydanoz Suyunun Faydaları

Maydanoz Suyunun Faydaları Nelerdir? Maydanoz Suyunun Faydaları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Maydanoz Suyunun Faydaları yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız...

Kapat