Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Saç Bakımı / Saç Modelinizden Sıkılınca Yapabilecekleriniz
Saç Modelinizden Sıkılınca Yapabilecekleriniz

Saç Modelinizden Sıkılınca Yapabilecekleriniz

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Saçlarınızdaki Kırıklardan Kurtulmanın Yolları Nelerdir? Saçlarınızdaki Kırıklardan Kurtulmanın Yolları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saçlarınızdaki Kırıklardan Kurtulmanın Yolları ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Hepimiz zaman zaman saçımızdan sıkılırız. Eğer siz de bu aralar saç modelinizden sıkıldıysanız aşağıdakileri deneyebilirsiniz!


Saçlarınıza dalgalar verin
Saçlarınızı şekillendiricilerle ısıtmadan, daha doğal dalgalarla farklı bir model yapabilirsiniz. Saçlarınızı küçük tutamlara ayırın ve parmaklarınızın etrafında döndürerek tepede tokayla tutturun. Birkaç saat böyle bekledikten sonra saçınızı açtığınızda saçlarınız dalgalı bir görünüme kavuşacaktır.

Arkadaşınızdan tavsiye alın
Saçını çok beğendiğiniz bir arkadaşınızdan hangi ürünleri kullandığını, nasıl bakım yaptığını öğrenin. Arkadaşınız saçlarınız için yeni modeller bulmanıza yardımcı olabilir ve siz de değişikliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Büyük bir değişiklik yapın
Bazen saçımıza köklü bir değişiklik yapmak isteriz. Siz de böyle bir dönemdeyseniz saçınızı her zaman isteyip de cesaret edemediğiniz bir model yaptırabilirsiniz. Ya da saçınızı farklı bir renge boyayabilirsiniz.

Yeni saç aksesuarları edinin
Saç aksesuarları hem sıkıntınızı alır hem de eğlencelidirler. Saç bantları, değişik tokalar saçlarınıza yepyeni bir görünüm kazandıracaktır.

Ayırma şeklinizi değiştirin
Saçınızı nereden ayırdığınız bile büyük değişiklik yaratır. Eğer saçınızı her zaman ortadan ayırıyorsanız bir değişiklik yapın ve bir süre yandan ayırın. Yepyeni saçlara kavuşmuş gibi hissedeceksiniz.

Balık sırtı örün
Balık sırtı bu sene yeniden popülerleşen bir saç modeli. Eğer yeteneğiniz varsa kendiniz, yoksa bir kuaför ya da arkadaşınızdan yardım alarak bu toplamak şeklini deneyebilirsiniz.

Dağınık topuz yapın
Dağınık topuzun pek çok farklı şekli vardır. Siz de bu saç modelini yaparak çabasız bir şıklık elde edebilirsiniz.


Sizin de önerilerinizi bekliyoruz!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Saçlarınız İçin Yaptıklarınız Boşa Gitmesin

Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir? Saç Dökülmesi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saçlarınız İçin Yaptıklarınız Boşa Gitmesin​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit...

Kapat