Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Saç Mezoterapisi Nedir? Saç Mezoterapisi​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saç Mezoterapisi​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Saç mezoterapisi, saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral, proteinlerin, vb. maddeleri içeren ilaçların saçlı deri içine çok ince iğnelerle enjekte edilmesidir. Bu işlem, saçların dökülmesini engellemek ve kontrol altına almak için hem kadına hem de erkeğe başarıyla uygulanabilmektedir. Özellikle strese bağlı, mevsimsel, metabolik nedenli saç dökülmeleri ve gebelik sonrasında oluşan ani saç dökülmelerindeetkili ve memnun edici sonuçlar alınmaktadır. Uygulama kişiye göre değişmekle birlikte saçın ihtiyacına göre 10–12 seanslık kürler şeklinde yapılır. Saç mezoterapisi ile saç gelişimi için gerekli olan eksiklerin giderilerek daha dolgun, hacimli ve parlak saçlara sahip olunur.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Saç Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Saç Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Nelerdir? Saç Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saç...

Kapat