Anasayfa / Hesaplamalar / Rus Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir (Kız mı, Erkek mi) ?
Rus Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir (Kız mı, Erkek mi) ?

Rus Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir (Kız mı, Erkek mi) ?

[Toplam:7    Ortalama:3/5]

Rus takvimi nedir? Rus takviminin sonuçları doğru mu? Rus takvimi ile hesaplama nasıl yapılıyor? Rus takvimi gerçeği yansıtıyor mu? Rus takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplama detaylarını sizler için araştırdık.

Rus takvimi, ismindende anlaşılacağı üzere rusların bebek cinsiyetini tahmin etmede kullandığı bir yöntem. Sözde erkek ve kadının kan yenilenmesi bazı alan (sözde diyoruz çünkü herhangi bir bilimsel onayı vb. yok) takvime anne ve babanın doğum tarifleri ile birlikte son adet günü yazılıyor ve bebek cinsiyeti tahmin sonucu alınıyor.

Tıpkı çin takviminde olduğu gibi anne adaylarının pek çoğu (buna bizim Ülkemizde dahil) meraklarını gidermek adına ve hatta daha ötesinde rus takvimine malesef inanıyor.(Burada malesef dedik çünkü, sanki garantisi varmış gibi, tahminden ibaret olduğunu bildikleri halde inanıp, çeşitli forumlarda sevinçlerini aşırı şekilde paylaşan anne adaylarını mevcut. Ve hatta ne yazıktır ki, takvimde erkek bebek sonucu çıkıp, çocuğu erkek olunca bunu takvime bağlayanlarda cabası… “takvimde çıkmıştı” evet, evet banada takvimde çıkmıştı erkek oldu… “bendede doğru çıktı”)

Sonuç itibari ile takvimin tamamen tahmin üzerine kurulu olduğu ve gerçeği yansıtmadığı aşikardır. Ama yinede merak ediyor ve rus takvimini denemek istiyorsanız aşağıdaki formda yer alan ilgili alanları doldurup test edebilirsiniz.

Son Aranan Kelimeler

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Ağrı Kesicilerin Kalıcı Hasarları

Ağrı Kesicilerin Kalıcı Hasarları Nelerdir? Ağrı Kesicilerin Kalıcı Hasarları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Ağrı Kesicilerin Kalıcı Hasarları yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat