Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Rujunuzun Çıkmamasını Sağlayın
Rujunuzun Çıkmamasını Sağlayın​

Rujunuzun Çıkmamasını Sağlayın

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Rujunuzun Mükemmel Olması İçin Neler Yapabilirsiniz? Rujunuzun Mükemmel Olması hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Rujunuzun Çıkmamasını Sağlayın​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​Artık rujunuzun dişlerinize yapışmasından endişe etmeyin.


Bakım
Dudaklarınızın bakımlı olursa rujunuz da güzel görünür. Ev yapımı peeling ile dudaklarınızda ölü deri kalmadığından emin olun. 1 çay kaşığı toz şeker ve ½ çay kaşığı balı karıştırın ve nazikçe dudaklarınıza uygulayın. Şeker ölü deriyi atacak, bal dudaklaırnızı nemlendirecektir.

Kaliteli ürün alın
Konu ruj seçimi olduğunda suya dayanıklı ve kalıcı olanları tercih etmek önemlidir. Bu ürünler akşam yemeklerinde, toplantılarda, sürekli tazelenme ihtiyacı olmaksızın, dudağınızda kalırlar. ​

Kalıcılık
Rujunuzun mükemmel olması için;

  • Dudak kenarlarınızı, dudağınızın doğal renginde, dudak kalemiyle çizin.
  • Rujunuzu sürün, peçeteyle fazlasını alın ve tekrar uygulayın.

Son dokunuş
Rujunuzu mükemmel uyguladıktan sonra son noktayı koyun. Bir nemlendiriciyi dudak kenarlarınıza hafifçe uygulayın. Dilerseniz biraz şeffaf pudra ile nemlendiricinizin üstünden geçerek rujunuzun daha da kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle kırmızı, fuşya gibi canlı renklerde bu uygulama çok işinize yarayacak.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Gözlerinizi Ortaya Çıkaracak İpuçları

Gözlerinizi Ortaya Çıkaracak İpuçları Nelerdir? Gözlerinizi Ortaya Çıkaracak İpuçları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gözlerinizi Ortaya Çıkaracak İpuçları ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve...

Kapat