Anasayfa / Alternatif Tıp / Refleksoloji / Refleksoloji Nasıl Uygulanır?
Refleksoloji Nasıl Uygulanır?

Refleksoloji Nasıl Uygulanır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Refleksoloji Nasıl Uygulanır? Refleksoloji Uygulaması hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Refleksoloji Nasıl Uygulanır yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Bu yönteme göre ellerimiz ve ayak tabanlarımızda vücudumuzun son bulduğu sinir noktaları mevcuttur. Bir başka deyişle her organın el ve ayak tabanında yansıdığı bir nokta vardır. Örneğin; ayaktaki karaciğer noktasına yapılan refleksoloji uygulaması karaciğeri uyarır.

Çoğu zaman özel tasarlanmış koltukta gerçekleşen seanslar 10 dakikadan 45 dakikaya varan sürede gerçekleşir. Tabiki küçük bebekler yada engelliler için çoğu zaman farklı bir uygulama vardır genelde bu tip vakalarda yumuşak bir minder yada hastaların anne tarafından kucağa alınmasını tavsiye ederiz. Bu arada çoğu zaman karşılaştığımız bir soruyu da burada cevaplandırmış olalım refleksoloji etkisi yaşa, hastalığın seviyesine hastanın psikolojisi hatta hasta yakınlarının psikolojisine bağlı olarak değişir.

Bazen sadece denemek için bize gelen kişilerin içindeki kuvvetli şüphenin terapinin verimini düşürdüğünü söylememiz gerekir.yada tam tersi olduğunda refleksoloji tekniğini mantıklı ve bilimsel bulan pozitif bakış açısına sahip kişilerin iyileşme süreçlerinin daha hızlı olduğunu söyleyebiliriz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Refleksoloji Teknikleri

Refleksoloji Teknikleri Nelerdir? Refleksoloji Teknikleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Refleksoloji Teknikleri yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit...

Kapat