Popo Estetiği​

Popo Estetiği​

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Popo Estetiği​ Nasıl Yapılır? Popo Estetiği​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Popo Estetiği​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Çoğu zaman poponun kaldırılması ve nadir olsa da poponun daha az belirgin hale gelmesi ve daha az dikkat çekmesi istenir. Bel, popo ve kalça anatomisi bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Genellikle kalça bölgesinden yağ alınıp popo bölgesine verilmesi yeterli lifting sağlar. Bu işlemde kişiye özel tasarım yapılır. Popo estetiği ameliyatı lokal veya genel anestezi altında yapılır ve süresi 1–1,5 saat kadar sürer. Ameliyat sonrası iki hafta özel korse giyilir. Üç gün sonra işe dönülebilir veya uçak yolculuğu yapılabilir.

Aşırı zayıf kişilerde ise popo protezi en etkili çözümdür. Popo protezi kohezif jel içermektedir ve gizli hatlardan uygulandığı için herhangi belirgin iz bırakmaz. Popo estetiğiameliyatı genel anestezi altında yapılır, 3–4 saat kadar sürer ve klinikte bir gece kalmak gerekir. Ameliyattan beş gün sonra işe dönülebilir veya uçak yolculuğu yapılabilir.

Aşırı kilo alma-verme sonucu bazı kişilerde popo düşer, kalçalar ve bacak içi ise sarkar, bu durumdapopo kaldırma, kalça ve bacak içi kombine germe işlemi uygulanır. İzler bel kısmında bikini hattına göre planlanır. Ameliyat genel anestezi altında yapılır ve planlanan işleme göre 4–7 saat kadar sürer. 7–10 gün istirahat gerektirir ve bu süreden sonra işe dönülebilir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Lazer Liposuction Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Lazer Liposuction Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları Nelerdir? Lazer Liposuction Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Lazer...

Kapat