Parlayan Bir Cildin 7 Sırrı

Parlayan Bir Cildin 7 Sırrı

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Parlayan Bir Cildin Sırrı Nedir? Parlayan Bir Cildin 7 Sırrı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Parlayan Bir Cildin 7 Sırrı​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Yaşlanma, hava kirliliği, havalandırma sistemleri ve merkezi ısıtmalar cildimizi yıpratırken, genç ve parlayan bir cilde sahip olmak oldukça zor. Bunlara bir de alkol, sigara, az uyku ve kötü rejimler ve beslenme düzenleri eklenince her geçen sene, cildimizin parlaklığını biraz daha kaybetmemize şaşırmamak gerek.

Siz en iyisi bizim sırlarımızı iyice okuyun ve bir an önce uygulamaya başlayın, insanlar size kısa zamanda iltifat etmeye başlasınlar!

1- Su içmek
Su, gerçekte de işe yarıyor. Cildinizdeki, kırışıklık sandığınız, ince çizgiler var ya, onlar aslında cildinizin nemi düşük olduğu için oluşan çizgiler ve her gün, günde 2 litre su içtiğiniz zaman onlar yok olacaklardır. Yeterince su içtiğiniz zaman cildiniz daha pürüzsüz, çizgileriniz daha az ve cilt renginiz daha düzenli görünecektir.

2- Pul pul dökülmek
Cildinizin üzerinde duran ölü deriler cildinizin parlak ve taze görünmesini engellerler. Bu ölü derilerin altındaki parlayan deriyi görebilmek için ölü deriden kurtulmanız gerekir. Bunun için cilt dostu ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir ürün edinmenizi tavsiye ederiz. Doğal bir peeling ürünü işinizi görecektir.

3- Nemlendirmek
Gün içinde cildimiz nemini kaybeder bu sebeple, parlamaması son derece doğaldır. Eğer gün içinde kaybedilen bu nemi yerine koymazsak cildimiz yağlanarak bu eksikliği gidermeye çalışır. Bu nedenle, ne tarz bir cilde sahip olursanız olun, düzenli bir şekilde cildinizi nemlendirmeniz son derece önemlidir.

4- Makyaj
Günümüzdeki makyaj malzemeleri ile kırmızı halılarda görüğünüz cilde sahip olmanız mümkün. Pahalı markaların jel fondötenleri ve serum fondötenleri mükemmel ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlıyorlar. Ama siz fondöten kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, hafif renk veren bir nemlendirici ile cildinizdeki kusurları kapatabilirsiniz. Tabii yatmadan önce, cildinizin hava alması için, makyajınızı silmeyi unutmayın.

5- Temiz fırçalar
Makyaj fırçanızı düzenli olarak yenilemeniz son derece önemlidir. Çünkü makyaj fırçaları, belirli bir süreden sonra bakteri üretmeye başlarlar. Siz, yüzünüze kullandığınız fırçaları haftada bir defa, az miktardaki bebek şampuanı ile mutlaka yıkayın ve duruladıktan sonra kurumaya bırakın. Temiz fırçalar cildinizin parlak ve temiz olmasına yardımcı olurlar.

6- Doğru beslenme
Ne yersen o olursun lafı gerçekten de doğru. Eğer sürekli abur cubur yerseniz cildiniz bunu belli edecektir. Abur cuburları taze meyve ve sebzelerle değiştirmek cildinizin güzelleşmesini sağlar.

7- Uyku
Düzenli bir uyku alma şansınız olduğu zaman gözleriniz daha parlak, cildiniz daha taze görünür. Size önerimiz nemlendirici bir cilt maskesi edinmeniz ve haftada bir bu maskeyi yatmadan önce temizlediğiniz cildinize uygulamanız. Gece boyunca bu maske cildinizde kalsın ve sabah uyanınca yıkayın. Cildinizin ne kadar güzelleştiğine ve parladığına şaşıracaksınız.


Birkaç ufak taktik ve biraz emek ile parlak ve harika bir cilde en kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Sizin de önerebileceğiniz taktikler varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Şiş Gözlere Neler Sebep Olur?

Şiş Gözlere Neler Sebep Olur? Şiş Gözlerin Sebepleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Şiş Gözlere Neler Sebep Olur​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı...

Kapat