Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Cilt Bakımı / Parlak Bir Cilt İçin Ev Yapımı Doğal Öneriler
Parlak Bir Cilt İçin Ev Yapımı Doğal Öneriler​

Parlak Bir Cilt İçin Ev Yapımı Doğal Öneriler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Parlak Bir Cilt İçin Ev Yapımı Doğal Öneriler​ Nelerdir? Parlak Bir Cilt İçin Ev Yapımı Doğal Öneriler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Parlak Bir Cilt İçin Ev Yapımı Doğal Öneriler​​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Özellikle kış sezonunda cilt kurur ve parlaklığını yitirir. İşte size bunu engelleyecek öneriler.

Cildiniz ışıl ışıl parlasın istiyorsanız bunları yapın;

  1. Bir parça papayayı yüzünüze ve boynunuza sürün. Cildiniz anında parlayıp pürüzsüzleşecek.
  2. Muzu ezin ve süt ile karıştırarak bir macun elde edin. Bu macunu yüzünüze uygulayın ve 20 dakika bekletin. Sonrasında ise yüzünüzü soğuk suyla yıkayın.
  3. Her cilt tipi için uygun olan balı yüzünüze ve boynunuza sürün, birkaç dakika bekledikten sonra yüzünüzü yıkayın.
  4. Bal ve yumurta beyazını karıştırarak yüzünüze uygularsanız cildinizin anında parladığını görürsünüz.
  5. Limon suyu, bal ve bitkisel yağı karıştırın ve yüzünüze uyguladıktan sonra 10 dakika kadar bekletin ve durulayın, sonuçlara inanamayacaksınız.
  6. Salatalık cildinizi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve parlatır. Eğer yüzünüzü temizlemek için kullanacaksanız salatalığı sütle karıştırarak kullanabilirsiniz.
  7. Banyodan sonra vücudunuza vazelin sürün ve 1 saat bekledikten sonra vücudunuzu tekrar yıkayın ve bunu ayda 2 kere tekrarlayın.
  8. Süt ve balı karıştırarak yüzünüze uygulayın. Bu karışım cildinizi temizler ve parlamasını sağlar. Üstelik bu karışım cildinizin de kalitesini arttırır.

 

Size en uygun olan önerimizi deneyin ve sonuçlarını bizlerle paylaşın.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Gençleştirici Yüz Maskesi Tarifi

Gençleştirici Yüz Maskesi Tarifi Nasıldır? Gençleştirici Yüz Maskesi Tarifi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gençleştirici Yüz Maskesi Tarifi​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı...

Kapat