Organik Kök Hücre Tedavisi

Organik Kök Hücre Tedavisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Organik Kök Hücre Tedavisi Nasıl Yapılır? Organik Kök Hücre Tedavisi hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Organik Kök Hücre Tedavisi​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Mimiklerinizi kaybetmeden, organik kök hücre tedavisi ile zamanı durdurun!

MIIT (Mikro Intradermal Injeksiyon) enjeksiyonu tedavisi hem lifting, hem anti aging özelliklerini taşıyan, kırışıklıklara savaş açanmimikleri dondurmayarakcildi geren ve sıkılaştıranyüz hatlarındaki bozuklukları tedavi ederekgideren yeni bir yöntemdir.

Dünyada Meristem (Organik Kök) hücresi ve cilt için bilinen en etkin maddelerin nerdeyse tümünü içeren teknik, doğrudan epidermis tabakasına enjekte ediliyor.

Prof. Dr. Annamaria Forenza tarafından geliştirilen teknik, 27 sene boyunca kullanılan ürünlerin en aktiflerinden oluşturulmuş 4 farklı kokteyl ürün ile geniş uygulama alanlarında etkin sonuçlar vaat ediyor ve içeriği ile benzerlerinden ayrılıyor. Özel formülasyonlar ile bio-revitalizasyon ve yeniden şekillenme sağlayan bu estetik yöntemin en önemli özelliği, mimikleri dondurmaması ve kırışıklıkları tedavi ederek gençleşme vaat etmesi. Kişi, kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal bir şekilde kullanmaya devam edip, aynı zamanda kırışıklıklarından kurtuluyor. Teknik, içeriğindeki çam fıstığı özü, hyalüranik asit, kalojen, kafein, meristem hücreleri (organik kök hücreleri) gibi maddeler ile göz altı morluklarında ve torbalanmalarında, hormonal olmayan saç dökülmesinde, yüz, boyun, dekolte, eller üzerindeki kırışıklıklarda, vücuttaki aşırı yağlanmalarda ve selülitte, popo kaldırmada son derece güzel sonuçlar sağlıyor.

Avrupa’nın tamamında, özellikle İtalya’da büyük ilgi gören teknik, Sağlık Bakanlığı onaylı. Hem lifting, hem de ciltteki kırışıklıkları ortadan kaldırarak etkisini gösteren yöntem, aynı zamanda 4-5 yaş gençleştirme vaat ediyor. Türkiye’deki pek çok plastik ve estetik cerrah, dermatolog ,medikal estetik doktorları tarafından destekleniyor.

Bu tedavi enjeksiyon yoluyla yapılıyor, cerrahi müdahale gerektirmiyor. Bu tedavi birçok ürün ve uygulamadan farklı. Bu farklardan biri, MIIT’nin mimikleri asla dondurmaması. Kişi, kas-mimik hareketlerini tamamen doğal şekilde kullanmaya devam edebiliyor. Bu arada da kırışıklıklardan kurtuluyor, uygulanan bölgede toparlama ve sıkılaşma meydana geliyor. Tekniğin bir diğer önemli farkı da içeriğinde cilt için tüm etkin maddelerin yanında, meristem (organik kök) hücresi içeren tek ürün olması.

Meristem (organik kök) hücrelerin esas özelliği sık sık bölünerek (mitoz bölünmeyle) yeni hücreler meydana getirmesidir. Meydana gelen yeni hücreler cildin de yenilenmesini sağlayarak, ciltte gençleştirme ve lifting etkisi yaratıyor ve bu sayede kırışıklıkları ortadan kaldırıyor.

Tedavi ederek gençleşme vaat ediyor
Yöntem, konusunda uzman bir hekim tarafından kolaylıkla yapılabiliyor. 10 gün aralıklarla yapılan 4 seanslık kür ile uygulanan tedavi, ikinci uygulamadan itibaren etkisini gösteriyor.

Ürünü benzerlerinden farklı kılan içeriğinde bulunan maddeler. Cilt için etkin olduğunu bildiğimiz birçok maddeyi bir arada sunuyor MIIT.

MIIT Tekniği, birden fazla ürün içeriyor ve kişinin ihtiyacına göre; onu gençleştiriyor, yaşlanmasını önlüyor ya da yeniden forma girmesini sağlıyor. Ürünlerin içerikleri etkinlikleri ve güvenilirlikleri çok iyi bilinen maddelerden oluşuyor. Ürünlerin en önemli özelliklerinden biri ise, bu maddeleri bir araya getirmiş olmaları, bir kokteyl halinde kullanılmaları…

Uygulama sonrasında gerekli bakım kremlerinin kullanılması önemli. Ayrıca ilk günlerde güneşten, sıcak içeceklerden uzak durulması öneriliyor.

Yöntem yılda bir kez tekrarlanırsa, maksimum performans gösteriyor. Ve tedavi etkisi güçleniyor. İlerleyen seanslarda kişi bu yöntemden daha da fazla yararlanabiliyor.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Kulak Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Kulak dış görünümü etkileyen önemli bir estetik organdır. Estetik olarak en sık rastlanan bozuklukkepçe kulak deformitesidir. Bu deformite kulağın normal...

Kapat