Anasayfa / Diyet / Diyet Nasıl Yapılır? / Diyet İçecekler & Gıdalar & Yemekler / Öğlene Kadar Sizi Tok Tutacak Kahvaltı Önerileri
Öğlene Kadar Sizi Tok Tutacak Kahvaltı Önerileri

Öğlene Kadar Sizi Tok Tutacak Kahvaltı Önerileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Öğlene Kadar Sizi Tok Tutacak Kahvaltı Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Öğlene Kadar Sizi Tok Tutacak Kahvaltı Önerileri yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Öğlene Kadar Sizi Tok Tutacak Kahvaltı Önerileri

Kahvaltı, günün en önemli öğünüdür, bu öğünde doğru beslenmeyi atlamayın!
Yoğun bir tempoda çalışıyor ve sabah işe gittikten sonra öğlene kadar bir şeyler atıştıracak vakti bulamıyorsanız bu kahvaltılar tam size göre!

Tam buğdaylı sandviç ve çikolatalı süt
Listeye şöyle bir göz attıysanız, sizi gün boyu tok tutacak menünün karbonhidrat ve protein karışımı olduğunu anlamışsınızdır. Karbonhidratlar size ihtiyacınız olan enerjiyi verirken protein de bunu destekler. Tam buğdaylı bir sandviç ve süt tam da ihtiyacınız olan karışımı size sunacaktır.

Tam buğdaylı kızarmış ekmek ve fıstık ezmesi
Bu kahvaltı ikilisi sizi hem mutlu edecek hem de lezzetiyle aklınızı başınızdan alacak. Üstelik bu kahvaltı 200 kaloriden az!

Yulaf ve fıstık ezmesi
Bu ikiliyi mutlaka denemelisiniz. Bu kahvaltı hem çok lezzetli olacak hem de büyüleyici kokusuyla aklınızı başınızdan alacak.

Omlet ve tam buğdaylı ekmek
Zevkinize göre eklemelerle hazırlayacağınız omlet, sizi bütün gün tok tutacaktır.

Pancake ve sosis
Her ne kadar klasik bir Türk kahvaltısı olmasa da, sabahları klasik kahvaltıdan hoşlanmayanlar için bir alternatif olan bu ikili sizi öğleden sonraya kadar bile tok tutacaktır.

Meyve salatası ve peynir
Sabahları hafif, taze ve canlandırıcı bir şeyler yemeyi tercih ediyorsanız meyve salatası kahvaltısı tam size göre. Eğer üzerine biraz da peynir eklerseniz bu kahvaltı sizi akşama kadar tok tutacaktır. Üstelik aynı menüyü ofisinizdeki çekmecede de saklayabilir, acıktığınız anlarda hızlı bir atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.

Afiyet olsun!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Düz Bir Karına Sahip Olmanızı Sağlayacak Besinler

Düz Bir Karına Sahip Olmanızı Sağlayacak Besinler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Düz Bir Karına Sahip Olmanızı Sağlayacak Besinler yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat