Mükemmel Yaşlanma Karşıtı Öneriler ​

Mükemmel Yaşlanma Karşıtı Öneriler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Mükemmel Yaşlanma Karşıtı Öneriler Nelerdir? Mükemmel Yaşlanma Karşıtı Öneriler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Mükemmel Yaşlanma Karşıtı Öneriler​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Size önereceğimiz yöntemlerle, sadece birkaç dakika içinde, daha genç görüneceksiniz!

Güzel saç kesimi
Saçınızdaki kırıklar ve kabarmalar sizi çok daha yaşlı gösterirler. Sürekli fön çekmek, boyamak, düzleştirmek ve kimyasal maddelerle temas ettirmek saçı yıpratır ve kurumasına neden olur. Saçlarınıza gereken özeni ve bakımı gösterin, düzenli olarak nem maskesi yapın ve saçınızın size nasıl gençlik kattığını kendi gözlerinizle görün.

Kaşlar
Yüz şeklinize göre alınan kaşlar sizi daha genç göstereceklerdir. İnce kaş modelleri yerine daha doğal ve kalın modelleri tercih edin ama size önerimiz kalınlığı fazla abartmamanız olacaktır.

Yüz egzersizleri
Yüz kaslarını çalıştırmak doğal bir yüz gerdirmesi sağlar. İnternetten yüz kasları için uygulanabilecek egzersizleri bulabilirsiniz.

Beyaz dişler
Dişler sizi yaşlı gösterecek diğer şeylerdir. Eğer sigara içiyor ve çok miktarda kahve tüketiyorsanız dişleriniz lekelenirler ve eskimiş bir görüntüye sahip olurlar. Dişlerinizi düzenli olarak bakıma sokup beyazlatarak bu eski ve kötü görüntüden kurtulabilirsiniz. Bembeyaz dişler sizi daha genç göstereceklerdir.

Giyim tarzı
Giyim tarzınız sizi çok daha yaşlı gösterebilir. Daha günlük, yaşınıza uygun kıyafetlere yönelin. Vücudunuzu bol kıyafetlerin arkasına saklamayın.

Su
Su, her durumda en önemli yardımcımızdır. Su içmek, 24 ve 43 yaşları arasındaki kadınların kırışıklıklarını %24 oranında azaltır. Günde en az 2 litre suyu içmeyi aksatmayın.

Dik durmak
Duruş şekliniz sizi olduğunuzdan daha yaşlı ya da genç gösterecektir. Her zaman dik durmaya özen gösterin.


En önemlisi her yaşın bir güzelliği olduğunu da unutmayın!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Harika Bir Gülüşün Sırları!

Harika Bir Gülüşün Sırları Nelerdir? Harika Bir Gülüşün Sırları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Harika Bir Gülüşün Sırları​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat