Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Mavi Gözler İçin Eyeliner Önerileri
Mavi Gözler İçin Eyeliner Önerileri

Mavi Gözler İçin Eyeliner Önerileri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Mavi Gözler İçin Eyeliner Önerileri Nelerdir? Mavi Gözler İçin Eyeliner Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Mavi Gözler İçin Eyeliner Önerileri ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Eyeliner, gözlere dikkat çekmenin en şık yollarından biridir.


Mor eyeliner
Mavi gözlere mor eyeliner ile dikkat çekebilirsiniz. Gözlerinizi ortaya çıkartmak için mümkün olduğunca koyu mor rengi tercih edin. Öncesinde hafif pembe ya da kahverengi bir far sürdükten sonra mor eyelinerı uygulayın, sonrasında da siyah maskara kullanın.

Kanatlı eyeliner
Diğer adıyla kedi modeli eyeliner mavi gözler için en uygun modellerden biridir. Bu tip eyeliner gözlerinize dikkat çeker. Eyelinerınızı istediğiniz kadar kalın uygulayabilirsiniz. Dilerseniz eyelinerın ucuna kuyruk da ekleyebilirsiniz.

Kahverengi eyeliner
Kahverengi ve bronz renkler mavi gözleri ortaya çıkartırlar. Koyu kahve ve bronz eyeliner size çok yakışacaktır.

Vurgulu
Gözlerinize önce beyaz far ya da eyeliner sürün, gözünüzün iç köşesine de beyaz kalem çekin böylece gözleriniz iyice ortaya çıkacaktır.

Sıvı eyeliner
Sıvı eyeliner kuruyunca mat olur ve gözlerinizde dikkat çekici bir vurgu olmasını sağlar. Sıvı eyelinerı düzgün çekmek ise sabır ve tekrar tekrar çalışmayla mümkün olacaktır.

Parlak, altın eyeliner
Bu eyeliner, gözlere eğlenceli ve dramatik bir görünüm kazandıracaktır.

Mavi ve siyahtan kaçının
Mavi gözlülerin mavi eyeliner kullanmaları gözlerinin rengini kapatacağı için önerilmez. Eğer mutlaka mavi kullanmak istiyorsanız, koyu mavi tonlarına yönelin. Siyah eyeliner ise gözlerinizi küçük göstereceğinden pek önermiyoruz.

Beyaz eyeliner
Kim gözleri daha büyük görünsün istemez ki? Bunu yapmanın en iyi yolu beyaz eyeliner kullanmaktır. Fakat, beyaz eyelinerı çok fazla uygulamamaya dikkat etmelisiniz aksi taktirde komik bir görüntü oluşabilir.

İnce uygulama
Fazla eyeliner sürmek ağır makyaj etkisi verir ve gözlerinizi küçük gösterir. Mavi gözler nazik ve narin makyaja uygundurlar. Bu nedenle eyelinerı ince uygulamanızı öneririz.


Sizin de önerileriniz varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Rimellerin Topaklanmaması İçin Ne Yapmalı?

​Rimellerin Topaklanmaması İçin Ne Yapmalı? Rimellerin Topaklanmaması İçin Ne Yapmalı hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Rimellerin Topaklanmaması İçin Ne Yapmalı ​yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat