Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Mankenlerin Kullandığı 6 Makyaj Sırrı
Mankenlerin Kullandığı 6 Makyaj Sırrı

Mankenlerin Kullandığı 6 Makyaj Sırrı

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Mankenlerin Kullandığı Makyaj Sırları Nelerdir? Mankenlerin Kullandığı Makyaj Sırları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Mankenlerin Kullandığı 6 Makyaj Sırrı ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Hepimizin hedefi, doğal ve güzel görünen bir makyaj ve bunun için yapılması gerekenleri bilmek önemli.


Pırıltılı pudra kullanın
Bronzlaştırıcı ya da koyu renkli pudranızı sürmeden önce pırıltılı bir şeffaf pudra uygularsanız, yüzünüz doğal olarak ışıldar ve çok daha hoş görünür.

Kapatıcı kullanın
Kapatıcıyı doğru şekilde kullanmak çok önemlidir. Kapatıcı, hem göz altı morluklarını kapatır, hem de far için mükemmel bir baz oluşturur. Kapatıcınızı göz kapaklarınızda, burnunuzun altında ve dudak üstünüzde de kullanarak gölge ve çizgilerin görünümünü engelleyebilirsiniz. Kapatıcınızı uyguladıktan sonra pudranızı her zamanki gibi uygulayarak, makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

İyi marka rimel kullanın
Kirpiklerinizin dolgun ve güzel görünmelerini istiyorsanız, iyi marka bir rimel edinmeli ve bunu kirpiklerinize 2-3 kat şeklinde sürmelisiniz. İyi marka rimel seçmeniz önemlidir çünkü kötü bir rimel kirpiklerinizin birbirlerine yapışmalarına veya kirpik üstündeki rimellerin topaklanmasına neden olur.

Bronzlaştırıcı kullanın
Bronzlaştırıcınızdan doğal bir görünüm elde edebilmek için, sadece yanağınıza, allık sürdüğünüz yerlere, burnunuzun üzerine ve biraz da alnınıza uygulamanızı öneririz. Böylece doğal, mükemmel ve seksi bir bronzluk elde edersiniz.

Doğal bir ruj kullanın
Parlak kırmızıları ve doğal olmayan renkleri unutun. Doğal makyajın sırrı, doğal ruj kullanmaktır.

Eyelinerı akıllıca kullanın
Eyeliner, doğru kullanıldığında, gözlerinizi ortaya çıkartır ve olduklarından büyük görünmelerini sağlar. İyi bir marka eyeliner seçin, üst kirpiklerinizin üzerinden, gözünüzün burnunuza yakın olan kısmından başlayın ve gözünüzün ucuna kadar sürün. Kedi gözü görünümü istemiyorsanız, eyelinerınızı genişletmeyin. Kirpiklerinizin içine (altına değil) biraz eyeliner sürün, böylece daha doğal bir görünüm elde edersiniz.


Bugün size önerdiğimiz makyaj ipuçları son derece kolay, ekonomik ve yapılabilir hileler. Siz de bir an önce uygulamaya başlayın ve ne düşündüğünüzü bizlerle paylaşın.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Her Seferinde Mükemmel Eyeliner Çekin

Mükemmel Eyeliner Nasıl Çekilir? Mükemmel Eyeliner Çekme hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Her Seferinde Mükemmel Eyeliner Çekin ​​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat