Anasayfa / Diyet / Diyet Nasıl Yapılır? / Diyet Türleri ve Yöntemleri / Lahana Çorbası Diyeti​ Nasıl Yapılır?
Lahana Çorbası Diyeti​ Nasıl Yapılır ?

Lahana Çorbası Diyeti​ Nasıl Yapılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Lahana Çorbası Diyeti​ Nedir, Nasıl Yapılır? Lahana Çorbası Diyeti​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Lahana Çorbası Diyeti​ yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Lahana çorbası diyeti zayıflamanız için hızlı bir seçenektir.

Lahana çorbası diyeti son zamanların en ünlü ve en hızlı kilo verdiren diyeti ama bu bazı negatif yönlerinin de olmadığı anlamına gelmiyor.

7 günlük bu rejim hızlıca fazlalıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız işinize yarayacak.

Fakat unutmamalısınız ki bu rejimi sadece kısa süreli yapabilirsiniz ve sonrasında verdiğiniz kiloları hemen geri alma riskiniz olduğu için dikkatli olmalısınız.

Nasıl yapılıyor?
7 gün boyunca ne kadar çok lahana çorbası içmek isterseniz, o kadar içebilirsiniz. Ayrıca bazı sebze ve meyvelerden limitli miktarda tüketebilirsiniz.

Bu diyet, son derece düşük kalorili bir diyettir, bu nedenle vücudunuzu neredeyse aç bırakıyor olacaksınız ve bu da metabolizmanızı yavaşlatacaktır.

7 günün her günü diğerinden farklı beslenme şekli içermektedir.

Gün 1
Gün boyunca muz dışında istediğiniz meyveleri yiyebilir ve lahana çorbasını içebilirsiniz. Ayrıca tatlandırıcı ve şeker konulmamış her türlü çayı ve bol bol su tüketebilirsiniz.

Gün 2
Lahana çorbası ve istediğiniz sebzeleri tüketebilirsiniz. Fakat fasulye ve mısırdan uzak durmalısınız. Bugün önemli olan hiç meyve tüketmemeniz. Patates yerseniz daha uzun süre tok kalırsınız.

Gün 3
İstediğiniz kadar lahana çorbası içebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar sebze ve meyve tüketebilirsiniz ama bugün patates yememelisiniz.

Gün 4
Maksimum 4 adet olmak üzere muz tüketebilir ve yağsız süt içebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar lahana çorbası içebilirsiniz.

Gün 5
Gün boyu 500 gr. biftek (3 parça civarı) ve taze domates yiyebilirsiniz. 8 bardak su içmeye özen gösterin ayrıca istediğiniz kadar lahana çorbası içebilirsiniz.

Gün 6
İştediğiniz kadar biftek, tavuk ve sebze yiyebilirsiniz. Ama patates yememelisiniz. En az 1 defa lahana çorbanızı içmelisiniz.

Gün 7
Biraz esmer pirinç yiyebilir ve tatlandırılmamış meyve suları içebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar sebze yiyebilirsiniz. En az 1 kase de lahana çorbası için.

Artı yanları
Hızlı bir şekilde kilo verirsiniz ve normal rejime başlamadan önce iyi bir hızlı giriştir. Ayrıca bu rejim sayesinde detoks yaparsınız.

Eksi yanları
Kilo verimi kalıcı değildir ve mide bulantısı, halsizlik ve gaz yapabilir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Protein Diyetleri Zararlı Mıdır?

Protein Diyetleri Zararlı Mıdır? Protein Diyetleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Protein Diyetleri yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit...

Kapat