Anasayfa / Sağlık Videoları / Hastalıklar Ve Tedavi Yöntemleri Videoları / Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hakkında Videolar / Kuyruk Sokumu Ağrılarının Tedavisinde Manuel Tedavi Nasıl Uygulanır?

Kuyruk Sokumu Ağrılarının Tedavisinde Manuel Tedavi Nasıl Uygulanır?

[Toplam:1    Ortalama:2/5]

Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Doktoru Uzm. Dr. Elif GÜRKAN, Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Kuyruk Sokumu Ağrılarının Tedavisinde Manuel Tedavi Nasıl Uygulanır videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Manuel tedavi kuyruk sokumu ağrılarında en iyi makat yoluyla uygulanır. Herhangi bir sakıncası yoktur. Bir veya iki dakika sürer. Birkaç hafta bu tedaviyi uygulamak gerekebilir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Bu Saatlerde Mutlaka Uyuyun!

Melatonin Hormonu Hangi Saatlerde Salgılanır? Melatonin Hormonunun Salgılandığı Saatler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bu Saatlerde Mutlaka Uyuyun yazısını sadece bilgi edinme amaçlı...

Kapat