Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları
Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları​

Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları​ Nelerdir? Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Küçük Göğüsleri Daha Büyük Göstermenin Yolları​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.Daha iri görünen göğüslere kavuşmak çok kolay!

Her kadın vücuduyla barışık olmalıdır ama maalesef, çoğumuz bunu tam anlamda başaramamaktayız. Eğer siz, göğüslerinizin büyüklüğünden mutlu değilseniz ve daha iri göğüslere sahip olmak istiyor ama ameliyat olmayı da düşünmüyorsanız birkaç ipucu ve hile ile daha iyi görünen göğüslere sahip olabilirsiniz.

Doğru duruş
Bu, daha iri görünen göğüslere kavuşmanızın en kolay yoludur. İleri bakın, omuzlarınızı geriye atın, omuriliğinizi düz tutun ve göğsünüzü ileri doğru itin. Bu, göğüslerinizin daha büyük ve dik görünmelerini sağlarken, sizi daha uzun ve daha zayıf da gösterecek.

Doğru sütyen bedenini giyin
Maalesef pek çok kadın, göğüslerini doğru şekilde ölçmedikleri için yanlış beden sütyen giymekteler.Doğru sütyen ise, göğsünüzün tam alt kısmından oturmalı ve bütün göğsünüzü kaplamalıdır. Doğru sütyen bedeninizi bulmak için kendi kendinize göğüslerinizi ölçebilir ya da bir iç çamaşırı mağazındaki çalışandan yardım isteyebilirsiniz.

Sütyeni doğru takmayı bilin
Doğru ölçünüzü öğrendikten sonra seçtiğiniz sütyenin maksimum destek ve rahatlık sağladığından emin olun. Sütyeninizin askılarını doğru şekilde ayarladığınızdan emin olun.

Makyaj hilesi kullanın
Dekolte görüntüsü sağlamak istediğiniz bölgeye normalde kullandığınızdan daha koyu bir tonda fondöten ya da pudra sürün. Fakat bunu, özel geceler ve fotoğraflar dışında yapmanızı tavsiye etmeyiz. Hem garip bir görüntü olur hem de başkalarının kendinize makyajla göğüs çizdiğinizi fark etmeleri pek hoş olmaz.

Üst göğüs kaslarınızı çalıştırın
Göğüs kısmınızdaki kaslarınızı arttırmak göğüslerinizi daha formda ve daha yuvarlak gösterir. Bunun için şınav çekebilirsiniz.

Büyük gösteren sütyen alın
İç çamaşırı satan mağazalarda pek çok renkte ve çeşitle büyük gösteren sütyen bulabilirsiniz.

Belinize odaklanın
Vücudunuz şekle sokmak ve inceltmek (belinizin etrafındaki kasları çalıştırmak) göğüslerinizin daha büyük görünmelerini sağlar.

Desenli yakaları tercih edin
Dantel, fırfır, mücevher ya da diğer aksesuarlarla süslenmiş yakaya sahip bluzlar göğüslerinizin daha büyük görünmelerini sağlarlar.

Renk ve desenleri kullanın
Doğru desen ve renk seçimleriyle vücudunuzun şeklini farklı gösterebilirsiniz. Genel olarak açık renkler sizi daha iri gösterirken, koyu renkler sizi daha ince göstereceklerdir.

İpuçları

  • Sütyeninizi taktıktan sonra, göğüslerinizi teker teker kap kısmına elinizle oturtun. Bu, göğüslerinizin daha dik ve iri görünmelerini sağlar.
  • Size çok büyük olan bir sütyeni giymeyin. Büyük sütyenler göğüslerinizi sarkık gösterirler.
  • Daha iri göğüslere sahip olmak için bol bol sebze, meyve yiyin ve üst vücut kaslarınızı çalıştırın.
  • Sütyeninizin askılarını doğru uzunlukta kullandığınızdan emin olun.
  • 20’li yaşlar boyunca göğüslerin büyümeye devam ettiklerini unutmayın.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Genç Ve Güzel Kalmanın Yolları

Genç Ve Güzel Kalmanın Yolları Nelerdir? Genç Ve Güzel Kalmanın Yolları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Genç Ve Güzel Kalmanın Yolları​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat