Anasayfa / Diyet / Diyet Nasıl Yapılır? / Diyet Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler! / Kolayca 3 Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 İpucu
Kolayca 3 Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 İpucu

Kolayca 3 Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 İpucu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kolayca 3 Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 İpucu​​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kolayca 3 Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 İpucu​ yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Kolayca 3 Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 İpucu

Sıkı rejimlerden bıktınız mı? Beslenme şeklinizi siz fark etmeden değiştirecek bu yöntemi deneyin.

Pazartesi: Öğünlerinizi paylaşın

Eğer dışarıda yemek yemeye karar verdiyseniz sağlıklı bir yiyecek tercih edin ve bu yiyeceği arkadaşınızla paylaşın. Böylece, daha az kalori alacak ve porsiyonlarınızı küçülteceksiniz. Eğer yanınızda bir arkadaşınız yoksa yemeğin yarısını paket de ettirebilirsiniz.

Salı: Salatanızı yemeğin yıldızı yapın
Her öğününüzün ana öğesini salatanız yapın. Böylece lif almınızı arttırır, kanser riskinizi azaltır ve daha çok enerjiye sahip olursunuz.

Çarşamba: Bol bol su için
Sindirim sürecinize yardımcı olun, vücudunuzu nemlendirin ve günde 8-12 bardak su içtiğinizden emin olun.

Perşembe: Aktif olun
Dışarı çıkın ve haftada 4-5 gün spor yapmaya başlayın. Egzersizlere hafif başlayıp adım adım ağırlaştırın ve sonunda günde 45 dakika, 1 saat egzersiz yapıyor olun.

Cuma: Aktif programlar yapın
Dışarı mı çıkmak istiyorsunuz? Arkadaşlarınızı bisiklete binmeye davet edin!

Cumartesi: Daha küçük porsiyonlar yiyin
Günde 5-6 sağlıklı öğün yiyin ve böylece metabolizmanızı canlı tutun. Beslenirken bol bol sebze ve yağsız protein tükettiğinizden emin olun.

Pazar: Gece geç saatte atıştırmayı bırakın
Gece, televizyonun önüne kurulup atıştırmaktan vazgeçin. Eğer canınız mutlaka bir şey yemek istiyorsa da sebzelere yönelin. Sağlıklı tercihler yaparak 3 kilodan kolayca kurtulun!

Biraz egzersiz ve sağlıklı beslenme ile ulaşamayacağınız hedef olmadığını unutmayın!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
3 Gün Rejimi: Mucize Mi, Yoksa Koca Bir Yalan Mı?​

3 Gün Rejimi: Mucize Mi, Yoksa Koca Bir Yalan Mı?​​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. 3 Gün Rejimi: Mucize Mi, Yoksa Koca...

Kapat