Kol Ve Bacak Estetiği​

Kol Ve Bacak Estetiği​

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kol Ve Bacak Estetiği​ Nasıl Yapılır? Kol Ve Bacak Estetiği​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kol Ve Bacak Estetiği​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Vücuttaki simetriyi ve ahengi sağlayarak estetik bir görünüm sağlanması amacıyla kol ve bacak estetiği yapılmaktadır. Yaşlılık, aralıklı kilo alma-verme ve yer çekimine bağlı olarak kol ya da bacakarka ve iç kısmında sarkıklıklar meydana gelir.

Ameliyat öncesi değerlendirmede kol ya da bacak iç yüzünün derisindeki sarkma oranı, yağ miktarı değerlendirilir. Kalacak iz hakkında hastaya bilgi verilir. Deri kalitesinin iyi olduğu ve sarkıklığın olmadığı durumlarda, yani sadece yağ birikiminin fazla olduğu olgularda Liposuction yapılabilir. Ayrıca, diz üstü bölge ile diz altı bölge arasında çap olarak kalınlık farkı mevcut ise, her iki bacakarasında kalınlık ya da şekil farkı var ise veya bacaklar çarpık bir görünüme sahip ise bacak protezi kullanılarak bu sıkıntılar giderilebilir. Kol ya da bacakgermeameliyatı lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir. Deri sarkmasının az olduğu durumlarda ameliyat izi sadece koltuk altı ya da bacakiçinde kalacaktır. Ameliyat sonrası kol ya da bacak korsesi giymek gerekebilir. Lokal anestezi uygulandığında hasta aynı gün evine dönebilir. Genel anestezi durumunda ise klinikte bir gece yatış gerekir. Ameliyat sonrası bir hafta istirahat yeterli olur. Dikişler 12–14 gün sonra alınır ve kişi normal hayatına döner.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Popo Estetiği​

Popo Estetiği​ Nasıl Yapılır? Popo Estetiği​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Popo Estetiği​​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit...

Kapat