Anasayfa / Sağlık Videoları / Hastalıklar Ve Tedavi Yöntemleri Videoları / İç Hastalıkları Hakkında Videolar / Klima Kaynaklı Hastalıklardan Korunmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Klima Kaynaklı Hastalıklardan Korunmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Klima kaynaklı hastalıklardan korunmak için nelere dikkat edilmeli? İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Sadi Rüştü VURAL, Klima kaynaklı hastalıklardan korunmak için nelere dikkat edilmeli sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Klima Kaynaklı Hastalıklardan Korunmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Klima kaynaklı hastalıklardan korunmak için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta klima ısılarının belli bir seviyede ayarlanmasıdır. Klimanın kişinin direkt üzerine üflememesi gerekir. Ayrıca klimaların filtrelerinin temiz olmasına dikkat edilmelidir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Susuzluk Nedir?

Susuzluk nedir? İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Sadi Rüştü VURAL, Susuzluk nedir sizler için aşağıdaki videoda anlatıyor. Susuzluk Nedir videosunu sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve...

Kapat