Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Saç Bakımı / Kıvırcık Saçlar İçin Mükemmel Modeller
Kıvırcık Saçlar İçin Mükemmel Modeller

Kıvırcık Saçlar İçin Mükemmel Modeller

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kıvırcık Saçlarıma Nasıl Şekil Verebilirim? Kıvırcık Saçlar İçin Mükemmel Modeller hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kıvırcık Saçlar İçin Mükemmel Modeller ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Kıvırcık saçlar, sanılanın aksine, düz saçlardan çok daha kullanışlı ve havalıdırlar. Size önereceğimiz modelleri yaptığınızda siz de bize hak vereceksiniz.


Kısa bob kesimi
Eğer yüzünüz bu model için uygunsa, kıvırcık saçlar çene hizasında kesildiklerinde son derece havalı ve güzel görünürler.

Uzun gevşek katlar
Bu model kıvırcık saçlar için idealdir! Hem romantik bir görünüm verirler, hem de pek çok değişik şekle girebilirler.

Yandan ve aşağıdan toplanmış at kuyruğu
Kıvırcık saçlarınızla yapacağınız bu model size son derece romantik bir görünüm kazandıracaktır. Saçlarınızı parmaklarınızla tarayarak, aşağıdan, bir kulağınızın altından yana alın ve gevşek bir şekilde toplayın. Daha sonra at kuyruğunuzu omzunuza doğru alın. Saçınıza çiçek desenli bir toka tutturarak daha da romantik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Tepeden toplanmış at kuyruğu
Saçınıza kabarmasını önleyici bir ürün kullandıktan sonra, saçlarınızı ellerinizle tepeye doğru tarayarak tepeden toplayın. Saçınıza uyumlu renkte bir saç tokası kullanmanız, at kuyruğunuzun daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Bu saçla siyah dumanlı bir göz makyajı da yaparsanız son derece seksi bir görünüm elde edersiniz.

Dağınık topuz
Sahilde bir gün mü geçireceksiniz? Kız arkadaşlarınızla yemeğe mi çıkacaksınız? Bu saç modeliyle nereye gidecek olursanız olun, son derece tatlı bir görünüme sahip olacaksınız! Saçlarınızı ellerinizle tarayarak dağınık bir at kuyruğu yapmaya hazırlanın sonra bu kuyruğu gevşek, dağınık bir topuza dönüştürün.

Retro dalgalar
Bu model en çok Nicole Kidman’a yakışıyor! Saçlarınıza, dalgalarınızı şekillendirici bir saç ürünü uyguladıktan sonra uzun, gevşek dalgalar olacak halde saçlarınızı tarayın. Yüzünüzü saçlarınızla çevreledikten sonra bir yanı kulağınızın arkasına atın. İşte size seksi saçlar!


Volümlü saçlar

Eğer kıvırcık saçlara sahipseniz, bazen yapılacak en iyi şey onları kendi hallerinde bırakmak olacaktır. Elektriklenmeyi önleyici bir serumu saçlarınıza uygulayın ve saçlarınızı öne arkaya atarak onları havalandırın. Daha sonra parmaklarınızı kullanarak saçlarınızı tarayın ve işte bu kadar!


Unutmayın, kıvırcık saçlar biraz zahmetli olsalar da dümdüz saçların aksine her zaman son derece havalıdırlar! Saatlerinizi fön makinesinin sıcağında harcayacağınıza, havalı saçlarınızın tadını çıkarın!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Saçlarınızın Kırılmasını Azaltacak Öneriler

Saçlarınızın Kırılmasını Azaltacak Öneriler Nelerdir? Saçlarınızın Kırılmasını Azaltacak Öneriler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saçlarınızın Kırılmasını Azaltacak Öneriler ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız...

Kapat