Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Kırmızı Ruj Sürmenin İncelikleri
Kırmızı Ruj Sürmenin İncelikleri

Kırmızı Ruj Sürmenin İncelikleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kırmızı Ruj Sürmenin İncelikleri Nelerdir? Kırmızı Ruj Sürmenin İncelikleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kırmızı Ruj Sürmenin İncelikleri ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Doğru rengi bularak siz de kırmızı rujun cazibesine kapılın!


Alt renk tonuna dikkat
Her kırmızının içinde şu 3’ünden biri vardır; sarı-turuncu, mavi ya da her ikisinden de biraz. Peki, alt tonları nasıl fark edeceksiniz? Bileğinizin iç kısmına 3 tane farklı renk tonunda kırmızı ruju sürün ve damarlarınızın maviliğine bakarak en mavi alt tona sahip ruju bulabilirsiniz (mavi alt tonlu ruj dişlerinizi en beyaz göstereni olacaktır).

Kırmızıya yakın bir tonla başlayın
Kendinizi kırmızı bir rujla hayal edemiyorsanız, fikre alışana kadar, kırmızıya yakın tonları tercih edin.

Cilt renginizi göz önünde bulundurun
Koyu tenli kadınlar nötr bazlı bir kırmızı seçmelidirler.

Parlatıcıdan kaçının
Kırmızı bir parlatıcı, kırmızı mat bir rujun etkisini sağlamaz. Dudaklarınızı kırmızı gösterse de dişlerinizi daha beyaz göstermeyecektir.

Kalem kullanın
Rujunuza uygun renkte bir dudak kalemi alın ve önce kalemi sonra ruju sürün. Böylelikle ruju taşırmaz ve rengin daha uzun süre dayanmasını sağlarsınız.

Ruju dudağınızda deneyin
Ya da parmak uçlarınıza sürün. Parmak uçlarınız, içinden bir sürü kan damarı geçtiği için dudaklarınıza en yakın renge sahip olan bölgenizdir. Böylelikle size hangi rujun daha çok yakışacağını seçebilirsiniz.


Kırmızı ilk başta kullanması ve alışması zor bir renk olsa da, doğru kullandığınız zaman vazgeçilmeziniz olacaktır.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri

Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri Nelerdir? Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Gece Gezmeleri İçin Makyaj Önerileri ​yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat