Anasayfa / Alternatif Tıp / Refleksoloji / Kireçlenme & Refleksoloji
Kireçlenme & Refleksoloji

Kireçlenme & Refleksoloji

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kireçlenme Ve Refleksoloji İlişkisi Nasıldır? Kireçlenme Ve Refleksoloji hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kireçlenme & Refleksoloji yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Osteoartrit
Eklemlerde ağrı, hareketlerinde tutukluk ,sonraki dönemlerde ise şekil bozuklukları ile kendini gösteren bir yıpranma hastalığıdır. Yaşla paralel artış görülür. Kadınlarda biraz daha fazla rastlanan bu hastalık özellikle yük altında kalan eklemlerde daha sık görülür. Bu hastalık gerek bilim dünyasında gerekse halk arasında değişik isimlerle tanınır. Bilimsel son adı OSTEOARTRİT olmakla beraber uzun süre Osteoartroz veya kısaca artroz olarak isimlendirilmiştir. Dedjeneratif eklem hastalığı bir başka bilimsel adıdır. Halk, bu hastalığı kısaca eklemlerde kireçlenme olarak tanır.

Sıvı dengesinin bozulmasıyla birlikte ortaya çıkan kireçlenme fizik tedavi,egzersiz ve refleksoloji ile birlikte önemli ölçüde giderilir. Refleksoloji sıvıları besleyen sinirlerin görevini daha iyi yerine getirmesini sağlar. Yaklaşık seans sayısı 12’dir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Bel, Boyun Fıtığı & Refleksoloji

Bel, Boyun Fıtığı Ve Refleksoloji İlişkisi Nasıldır? Bel, Boyun Fıtığı Ve Refleksoloji hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bel, Boyun Fıtığı & Refleksoloji yazısını sadece bilgi...

Kapat