Kilo Vermenize Yardımcı Ekmekler

Kilo Vermenize Yardımcı Ekmekler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kilo Vermenize Yardımcı Ekmekler Hangileridir? Kilo Vermenize Yardımcı Ekmekler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kilo Vermenize Yardımcı Ekmekler yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Eğer kilo vermek istiyor ama ekmekten vazgeçemiyorsanız rejim yapmak sizin için zor olabilir. Neyse ki her ekmek beyaz ekmek kadar zararlı değil, aşağıdaki ekmekler hem sağlıklı, hem de kilo kontrolüne yardımcılar.

Glutensiz ekmek
Glutensiz bir beslenme şekli, glutene alerjisi olanlar için önemlidir. Gluten duyarlılığı olmayan kişiler de kilo vermek için zaman zaman glutensiz beslenmeye dönebiliyorlar. Tam tahıllı bir glutensiz ekmek, hem sağlıklı olmanıza hem de kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Çavdar ekmeği
En sağlıklı ekmek çeşitlerinden biri çavdar ekmeğidir. Şişkinlik ve rahatsızlık hissinden kurtulmanızı sağlar ve sizi uzun süre tok tutar. Ayrıca, normal ekmekten 4 kat daha fazla lif ve %20 daha az kalori içerir.

Tam buğday pita
En sağlıklı pita ekmeği tam buğday olanıdır. Pek çok vitamin ve mineral içerir ve kolesterolü düşürmekgibi faydaları vardır.

Yulaf ekmeği
Karbonhidrat alımınızı azaltmak, yağ oranınızı düşürmek ve kas yapmak istiyorsanız yulaf ekmeği doğru seçim olacaktır. Sadece iyi karbonhidratlar içeren yulaf ekmeği sizi uzun süre de tok tutar.

Tam buğday ekmeği
Tam buğday ekmeğini bulmak, biraz dikkat ister. Tam buğday ekmeği demek içinde sadece buğday olan ekmek demek değildir. Tam buğday ekmeği seçerken içindekiler kısmına iyice göz atmalısınız.

Keten tohumlu ekmek
Selenyum, potasyum ve manganez kaynağı olan keten tohumlu ekmek, günlük lif ihtiyacınızı karşılar, gerekli yağ asitlerini almanızı sağlar ve zayıflamanıza yardımcı olur.

Günlük karbonhidrat ihtiyacınızı bu ekmeklerden almanızı tavsiye ederiz!

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Meme Kontrolü Nasıl Yapılır?

Meme kontrolü nasıl yapılır? Meme kontrolü hakkında sizler için bulduğumuz videolar aşağıdaki gibidir. Meme kontrolü hakkında, bu videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Meme...

Kapat