Kendi Kişisel Koçunuz Olun

Kendi Kişisel Koçunuz Olun

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kendi Kişisel Koçunuz Nasıl Olursunuz? Kendi Kişisel Koçunuz Olma hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kendi Kişisel Koçunuz Olun yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Kendin koçunuz olun ve başkalarının size patronluk taslamasına izin vermeyin!

Hazır olun

Çalışmak için hazır olarak spor salonuna gidin. Kişisel antrenör, işine odaklanması gerektiğini bilir ve zihnini tamamen işine verir. Sporunuza kendinizi adayın ve vaktinizden maksimum fayda sağlayın.

Heyecanlı olun
Sporunuzu yaparken ki tavrınız çok önemlidir. Motivasyonlu, heyecanlı ve hevesli olun.

Taze tutun
Her gün aynı programı uygulamayın. Zamanla aynı program sizi yorar ve sıkılmanıza neden olur. Bunun yerine farklı egzersizlerle farklı kaslarınızı çalıştırın ve sıkılmanın önüne geçin.

İlerlemenizin kaydını tutun
Başarılarınızı kayıt edin. Ölçülerinizi bilin ve ayda bir kontrol ederek ne kadar ilerlediğinizi görün.

İlerlemeye devam edin
Zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi zorlayın. Hedeflerinize ulaşana kadar pes etmeyin ve başarıyı hissedin. Sizi motive edecek bir mantra bulun ve pes etmeyin.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri

Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri Nelerdir? Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sahip Olmanız Gereken Egzersiz Aletleri yazısını sadece bilgi...

Kapat