Anasayfa / Hastalıklar, Korunma ve Tedavi / Kanser / Kendi Kendine Cilt Kontrolü Nasıl Yapılır?
Kendi Kendine Cilt Kontrolü Nasıl Yapılır?

Kendi Kendine Cilt Kontrolü Nasıl Yapılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kendi Kendine Cilt Kontrolü Nasıl Yapılır? Kendi Kendine Cilt Kontrolü hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kendi Kendine Cilt Kontrolü Nasıl Yapılır ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Kanserin cilt üzerindeki belirtileri vücudun her bölgesinde görülebileceği için düzenli aralıklarla tüm cildinizi kontrol etmelisiniz. Boy aynası cildin büyük bir bölümünü görebilmek için etkili olabilir. Sırtınızı ve vücudun arka kısmını ise yine boy aynası karşısında, elinizde tutacağınız küçük bir ayna ile gözden geçirebilirsiniz. Tüm kıyafetlerinizi çıkarın ve bulunduğunuz odanın küçük lekeleri görebilecek kadar aydınlık olduğundan emin olun. Boy veya el aynasıyla göremediğiniz bölümler için bir aile bireyinden veya bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt Kanseri Belirtileri Nelerdir?

Cilt Kanseri Belirtileri Nelerdir? Cilt Kanseri Belirtileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Cilt Kanseri Belirtileri Nelerdir ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve...

Kapat