Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Güzellik Sırları / Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri
Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri

Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri Nelerdir? Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kaş Almanın Ve Şekillendirmenin İncelikleri​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Kaşlarınızı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Kalın kaş modası artık geride kalmaya başladı. Şimdilerde moda, düzgünce alınmış ve doğal görünen kaşlar. Aşağıdakileri uygulayarak siz de bakımlı ve güzel kaşlara sahip olabilirsiniz.

Pratik tavsiyeler

  1. Doğru zamanı seçin. Kaşları almanın en ideal zamanı duştan çıktıktan sonrasıdır. Çünkü ısı gözeneklerinizi açar ve kaşlarınızı daha kolay almanızı sağlar.
  2. Kaşlarınızın arasını çok açmamaya çalışın aksi taktirde burnunuz olduğundan daha büyük görünür.
  3. Kaşlarınızın doğal bitiş ve başlangıç yerlerini bozmayın aksi taktirde kaşlarınız doğal görünmez. 


Doğru teknik

Cildinizi iki parmağınızla gerin ve kaşlarınız o şekilde çekin. Kaşınızı çıkış yönüne doğru ve teker teker alın.

Canlı ve ani hareketlerle kaşınızı çekin. Kılı kökten tutmak kırılmasını önler.


Doğru model
Bilmeniz gerekenler

Doğru uzunluğu bulmak için bir kalemi burnunuzun yanına ve gözünüzün köşesine gelecek şekilde, dikey olarak koyun ve kalemin dışından burnunuza doğru giden her kılı cımbızla alın.

Kaşınızın kalınlığı, kaşınızın başladığı alandaki kalınlıkla orantılı olarak kalmalıdır. Kaşınızın başlangıcının, devamından daha kalın durması önemlidir.

Öneri
Kaşlarınızı gereğinden fazla almamaya çalışın.

Ağda kullanmak
Sıcak ağdayı kaşınızın üst tarafında kullanmayın, kaşlarınızın ortasını sıcak ağdayla alabilirsiniz.

Dikkat edin!
Kaşlarınızı aldıktan sonra cildiniz kızaracaktır. Bu nedenle kaşınızı önemli bir görüşme ya da partiye katılmadan hemen önce almamalısınız.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Aslında İhtiyacınız Olmayan 7 Güzellik Ürünü

İhtiyacınız Olmayan Güzellik Ürünleri Nelerdir? İhtiyacınız Olmayan Güzellik Ürünleri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Aslında İhtiyacınız Olmayan 7 Güzellik Ürünü​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat