Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Kadın Saç Bakımı / Kalın Telli Saçlarla Başa Çıkmanın Yolları
Kalın Telli Saçlarla Başa Çıkmanın Yolları

Kalın Telli Saçlarla Başa Çıkmanın Yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Kalın Telli Saçlarla Nasıl Başa Çıkılır? Kalın Telli Saçlarla Başa Çıkmanın Yolları​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Kalın Telli Saçlarla Başa Çıkmanın Yolları ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​​

Önerilerimize uyarak hem zamandan kazanın, hem de saçlarınız daima güzel ve şekilli olsun!


Kalın telli ve sağlıklı saçları her kadın kıskanır ama bu gür, göz alıcı saçlarla uğraşmak bir o kadar da zahmetlidir. Fakat aşağıdaki önerilerimize göz atarsanız kalın telli, gür ve söz dinlemez saçlarınızla başa çıkmanız kolaylaşacak ve ne kadınlar, ne de erkekler gözlerini sizden alamayacaklar!

Sabırlı olun
Kalın telli saçı olan birçok insanın aynı zamanda saçları dalgalı ya da kıvırcıktır. Bu da durumu daha da zorlaştırır. Kalın telli saçlarla baş etmenin esas çözümü sabırlı olmaktan geçer. Nemli bir günde dışarı çıkmadan önce saçınızı iyice kurutmalı, saçınızın soğumasnı beklemeli, hafif bir sabitleyici ile spreylemeli ve öyle dışarı çıkmalısınız.

Doğru aksesuarları bulun
Küçük tatlı kurdeleleri, çıt çıt tokaları unutun! Bunlar, sizin saçınızda işe yaramayacaktırlar. Bunların yerine, daha elastik ve kuvvetli tokaları tercih edin.

Doğru malzemeleri bulun
Doğru malzemeler saçınızda büyük değişimlere neden olur! Kuaförünüze danışarak sizin için en uygun olan saç kurutucusunu ve fırçasını bulun.

Katlar kesin
Uzun katlar saçınızın biraz daha azalmasını ve özgürce hareket etmesini sağlar. Üstelik çok da şık görünürler.

İnceltin
Kuaförünüzden basit bir şekilde saçlarınızı inceltmesini isteyerek, saçınızı azaltabilir ve onunla daha kolay başa çıkabilirsiniz.

Çok kısa kestirmeyin
Eğer saçlarınız kalın telli ve düzse, erkek modeli kesim sizde güzel duracaktır ama kalın ve kıvırcık saçlara sahipseniz, saçlarınız büyük ihtimalle kabaracak ve şekil almayacaktır. Bir kez daha düşünün.

Kahkül denemeyin
Tıpkı kısa saçta olduğu gibi kahkülleriniz de kabaracak ve şekil almayacaktır.

Doğru ürünü kullanın
Ne yaparsanız yapın, hacim verici bir şampuan kullanmayın! Ayrıca köpük ve mousseları unutun! Kabarmayı engelleme özelliği olan şampuan ve saç malzemelerini seçtiğinizden emin olun.

Örün
Kalın telli saçlar sanki örülmek için yaratılmışlar! Bu, hem asi saçlarınızla baş etmeniz için mükemmel bir yoldur, hem de gün boyu rahat etmenizi sağlar.


Kalın telli saçlarınıza yapacağınız doğru uygulamalarla gür, parlak, havalı saçlarınızın tadını çıkarın!

Son Aranan Kelimeler

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Saç Diplerini Nemlendiren Hindistan Cevizi Maskesi

Saç Diplerini Nemlendiren Hindistan Cevizi Maskesi Nasıl Yapılır? Saç Diplerini Nemlendiren Hindistan Cevizi Maskesi​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Saç Diplerini Nemlendiren...

Kapat