İple Yüz Ve Boyun Germe, Kaş Kaldırma

İple Yüz Ve Boyun Germe, Kaş Kaldırma

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
İple Yüz Ve Boyun Germe, Kaş Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır? İple Yüz Ve Boyun Germe, Kaş Kaldırma hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. İple Yüz Ve Boyun Germe, Kaş Kaldırma​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Cilt yer çekiminin etkisi ve ilerleyen yaş ile birlikte elastikiyetini kaybeder, sarkmalar meydana gelir. Yüz bölgesinde oluşan bu sarkmaların çözümü yüz germe ameliyatlarıdır. Ancak ülkemizde hastalar çeşitli sebeplerden dolayı bu operasyondan kaçınmakta ve daha kolay uygulamalar ile sorunun giderilmesini isterler.

İple yüz – boyun germe, iple kaş kaldırma estetik cerrahinin sunduğu yepyeni bir yöntemdir.

İple yüz germe özel geliştirilmiş ipler ile cildin istenen yönde asılmasını sağlayarak, yukarı-arkaya doğru çekilen yüz derisinin aşağıya sarkmasını engeller. Aynı yöntem ile kaşlar da istenilen ölçüde kaldırılabilir, uygun hastalarda boyun derisinin gerdirilmesi de yapılabilir.

İple yüz – boyun germe, iple kaş kaldırma operasyonlarında gözle görünür ameliyat izi kalmaz. Sadece saçlı deri içinde çok küçük bir iz kalabilir. Lokal anestezi altında yapılan işlem ortalama bir saat kadar sürmektedir.

Bu yöntemin hiçbir zaman bir yüz germe operasyonuna alternatif olmadığını belirtmek gerekir. Cildinde çok fazla sarkma olan vakalarda uygulanamaz, bu hastalarda cerrahi yöntemle yüz germe ameliyatının uygulanması gereklidir. 

İple Yüz – Boyun Germe, Kaş Kaldırma Kimlere Uygulanabilir?

  • 35-50 yaş arasında olan,
  • Özelikle orta yüz bölgesinde sarkma ve buna bağlı olarak burun-dudak kıvrımında derinleşme, göz altı bölgesinde çukurlaşma, yanakta çökme, kaşlarda düşme ve alt çene bölgesinde sarkmaları olan,
  • Cilt dokusu çıkarılmasına fazla ihtiyacı olmayan,
  • Cerrahi yüz germe operasyonu istemeyen,
  • Yapılacak işlemden beklentileri gerçekçi olan kişilere uygulanabilir.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Alın Germe – Kaş Kaldırma

Alın Germe - Kaş Kaldırma​ İşlemi Nasıl Yapılır? Alın Germe - Kaş Kaldırma​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Alın Germe - Kaş...

Kapat