Anasayfa / Diyet / Diyet Nasıl Yapılır? / Diyet Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler! / Hızlı Kilo Vermek Neden Mümkün Değil?
Hızlı Kilo Vermek Neden Mümkün Değil?

Hızlı Kilo Vermek Neden Mümkün Değil?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hızlı Kilo Vermek Neden Mümkün Değil?​​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Hızlı Kilo Vermek Neden Mümkün Değil?​ yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​

Hızlı Kilo Vermek Neden Mümkün Değil?

Eğer kilo vermek istiyorsanız bunu yavaş ve dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Endişe

Neden hızlıca kilo vermek istiyorsunuz? Belki bunun nedeni kilonuza sağlıklı bir bakış açınızın olmamasıdır. Gerçekten kilo vermeniz gerekli mi yoksa bunun nedeni medyanın bizlere empoze ettiği kiloya ulaşma isteği mi?

Hemen geri alınır
Hızla kilo veren herkesin başına gelen şey o kiloları aynı hızda, fazlasıyla, geri almaktır. Bunun sonucunda kişi tekrar hızlı kilo vermeye yönelir ve bu sürekli kilo alıp vermeye döner. Unutmayın, kilo vermenin ve ulaştığınız kiloyu korumanın yolu yavaş bir şekilde zayıflamaktan geçer.

Kilo zamanla alınır
Kilo vermenin hızlıca gerçekleşmemesinin nedeni kilo almanın da bir anda gerçekleşmemesidir. Kilo vermek, her zaman, uzun süreli bir plan olmalıdır ve haftada yarım ile 1 kg. arasında kilo vermek hedeflenmelidir. Diğer türlüsü, sağlığınızı riske atmaktır ve buna değmez.

Kolay değil
Kilo vermek kolay bir şey değil. Bu nedenle, size hızlı ve kolay şekilde kilo verdireceğini iddia eden reklamlara, firmalara inanmayın.

Çaba ister
Kilo vermek için egzersiz de yapmalısınız. Kısacası, aldığınızdan daha çok enerji harcayarak kilo vermeyi mümkün kılabilirsiniz. Düzenli egzersiz ve beslenme planı yapın ve buna uyun.

Eğer kilo vermekte zorluk çekiyorsanız, bir beslenme uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Daha Hızlı Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 Sır

Daha Hızlı Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 Sır​ hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Daha Hızlı Kilo Vermenizi Sağlayacak 7 Sır​ yazısını sadece bilgi edinme...

Kapat