Hijyen Konusuna Daha Doğal Çözümler

Hijyen Konusuna Daha Doğal Çözümler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Hijyen Konusuna Daha Doğal Çözümler Nelerdir? Hijyen Konusuna Daha Doğal Çözümler hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Hijyen Konusuna Daha Doğal Çözümler​ ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Aşağıdaki önerilerimiz hem bütçe dostu hem de son derece doğallar!

Elma sirkesi
Elma sirkesi gerçekten de çok amaçlı bir ürün. İlk olarak, saçınızı ve kafa derinizi derinlemesine temizliyor ve kimyasal artıklardan arındırıyor. Ayrıca, su ile karıştırıldığında, akne ile savaşta son derece etkili.

Karbonat
Eğer dişlerinizin hızlı bir şekilde, çok beyaz olmalarını istiyorsanız 1 ölçek alüminyum içermeyen karbonat ile 2 ölçek suyu karıştırıp bir macun elde edin ve dişlerinizi her zamanki gibi fırçalamadan hemen önce bu karışımla fırçalayın. Karbonat, bir numaralı diş beyazlatıcıdır, ayrıca sivilcelerin üzerine macun kıvamında sürüldüğü zaman kızarıklığı ve iltihabı alır.

Hindistan cevizi yağı
Hindistan cevizi yağını vücudunuzu nemlendirmek için bir kere kullanırsanız bir daha başka hiçbir ürünü kullanmak istemezsiniz. Hindistan cevizi yağını saç kremi olarak (şampuandan önce saça uygulayın ve biraz bekletin, saçınız yağı iyice emdikten sonra saçınızı her zamanki gibi şampuanlayın). El ve vücut kremi olarak, deodorant olarak (eşit ölçeklerde hindistan cevizi yağını ve karbonatı karıştırın, işte deodorantınız hazır!) ve daha pek çok şey için kullanabilirsiniz!

Deniz tuzu ve şeker
Deniz tuzu ve şekeri karıştırarak hazırlayacağınız scrub ve peeling ile cildinizi ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

Organik saç ürünleri
Bakım konusunda harcadığınız parayı düşünmemeniz gereken tek alan organik saç bakım ürünleridir. Marketlerden satılan saç bakım ürünleri içlerinde mutlaka, az miktarda da olsa, toksik madde barındırmaktalar bu nedenle organik saç bakım ürünlerine yönelmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.


Sizin de önerileriniz varsa, bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri

Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri Nelerdir? Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Bütçenizi Rahatlatacak Pratik Güzellik Önerileri​ ​yazısını sadece bilgi...

Kapat