Anasayfa / Kadınlar İçin Sağlıklı Yaşam / Güzellik ve Bakım / Makyaj / Her Seferinde Mükemmel Eyeliner Çekin
Her Seferinde Mükemmel Eyeliner Çekin ​

Her Seferinde Mükemmel Eyeliner Çekin

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Mükemmel Eyeliner Nasıl Çekilir? Mükemmel Eyeliner Çekme hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Her Seferinde Mükemmel Eyeliner Çekin ​​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve sağlık sorunlarınız için vakit kaybetmeden doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.​​​​​

Eyeliner, son derece havalı ve istediğiniz zaman sade, istediğiniz zaman dikkat çekici bir makyaj yapmanızı sağlayan bir güzellik ürünüdür. Fakat bazılarımız için eyeliner sürmek bir kabusa dönüşebilir.

Eyeliner, uzmanlaşması zor bir güzellik ürünüdür ama onsuz yapamam diyorsanız, bu yazımızı okuyun ve her seferinde mükemmel çekilmiş bir eyelinera ve çekici bakışlara sahip olun.

Kalem eyeliner kullanıyorsanız
Eğer kalem bir eyeliner kullanıyorsanız yapmanız gereken, eyelinerı çekmeye kirpiklerin diplerinden başlamaktır. Bir kereden dümdüz bir çizgi çekmeye çalışmak yerine, köklerin arasında küçük darbelerle çizgicikler çekerek başlayın. Daha sonra açılı ucu olan düz bir fırça ile çizgilerinizin üzerinden geçip, birbirine karışıp, tek bir çizgi oluşmasını sağlayın.

Sıvı eyeliner kullanıyorsanız
Önce işe (demin size anlattığımız gibi) kalem eyelinerla küçük çizgiler çizerek başlayın. Daha sonra sıvı eyelinerınızla kolayca az önce yaptığınız çizgilerin üzerinden geçebilirsiniz çünkü önceden üzerinden geçebileceğiniz bir şablon yaratmış olursunuz.


Eyeliner, hiç şüphesiz, bizim en sevdiğimiz güzellik ürünlerinden biri. Ya sizin en sevdiğiniz güzellik ürünü hangisi?

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Makyaj Hatalarını Düzeltmenin 5 Yolu

Makyaj Hatalarını Düzeltmenin Yolları Nelerdir? Makyaj Hatalarını Düzeltmenin Yolları hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Makyaj Hatalarını Düzeltmenin 5 Yolu ​yazısını sadece bilgi edinme amaçlı kullanınız ve...

Kapat