Anasayfa / Erkekler İçin Sağlıklı Yaşam / Erkek Bakımı / Erkek Cilt Bakımı / Hangi Koku Kadını Baştan Çıkarıyor?
Hangi Koku Kadını Baştan Çıkarıyor?

Hangi Koku Kadını Baştan Çıkarıyor?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kadınları Baştan Çıkartan Erkek Parfümleri Hangileridir?

Vanilya cinsel çekiciliği artırıyor, paçuli afrodizyak etkisi yapıyor, misk kadınları baştan çıkarıyor, karabiber enerji veriyor, yasemin kadın kalbini yumuşatıyor.

Beyler dikkat! Kadınların kalbini fethetmenin yolu parfümlerden geçiyor. Onlarla iletişiminizin hangi boyutta olmasını istiyorsanız ona göre bir parfüm seçmeniz gerekiyor. Cinsel çekiciliğinizi artırmak mı istiyorsunuz, yoksa üzüntüye boğduğunuz sevgilinizin kalbini mi yumuşatmayı amaçlıyorsunuz. Hepsi parfüm şişelerinin içinde saklı. Çünkü farklı notalar, farklı çağrışımlar yaratıyor. Evoria.com uzmanları erkek parfümlerinin kapağını açtı, en etkili dip notaları belirledi. Kapak açıldı sırlar ortaya döküldü. Işte hangi parfüm ne işe yarıyor?

VANİLYA: Davetkar bir koku. Erkekte de kadında da cinsel çekiciliği artırıyor. Kadınlar, vanilya kokulu erkekleri daha çekici buluyor.
(Öneri: Jean Paul Gaultier Le Male)

PAÇULİ: Afrodizyak etki yaratıyor. Fiziksel enerjiyi de artırıyor.
(Öneri: Hugo Boss Bottled No: 6)

MİSK: Çok erkeksi olarak algılanıyor. Birçok kadın, misk süren erkeği çekici buluyor, hatta kadınların favorileri arasında ilk sırada yer alıyor.
(Öneri: Tom Ford Noir)

KARABİBER: Tazeliğiyle enerji veriyor, uyarıyor. Enerjik ve canlı erkekleri beğenen kadınlar karabiberden çok etkileniyor.
(Öneri: Burberry The Beat For Men)

YLANG YLANG: Kadınlarda sohbet etme isteği uyandırıyor, içini kıpır kıpır yapıyor.
(Öneri: Cerruti 1881 Pour Homme)

YASEMİN: Hafif ve narin yasemin kokusu, kadın kalbini yumuşatıyor, duvarların yıkılmasını sağlıyor.
(Öneri: Yves Saint Laurent Jazz)

Cevapla

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
Tıraşla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Tıraşla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir? Tıraşla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar hakkında sizin için topladığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Tıraşla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar yazısını...

Kapat